Alina Litva

Відлущувальні диски для обличчя з пептидами від Peter Thomas Roth

Відлущувальні диски для обличчя з пептидами від Peter Thomas Roth

Це той самий атрибут щоденного ритуалу очищення, з яким я забула, що таке професійна чистка.

Педи насичені амінокислотами, які стимулюють утворення пептидів, роблячи шкіру більш пружною. Містить 20% відлущувального комплексу саліцилової та фітинової кислот, а також лактат натрію, що надають обличчю гладкості, ясного тону та сяйва. Підійдуть для вікової шкіри або з першими ознаками старіння.

Для мене пілінг-диски це знахідка, я їх повторюю втретє і після них моя шкіра гладенька й чиста. Абсолютно не висушують шкіру, навіть зволожують. Наношу не за інструкцією, залишаю на 20-30 хв, а потім закриваю кремом.

Рівно за 3 застосування я вже бачу, що цей продукт:

🪄 очистив і звузив пори

🪄 вирівняв рельєф

🪄 попрацював над тургором

Диском потрібно м'яко полірувати шкіру круговими рухами до повного висихання. На виході ваш диск має бути сухим і страшним 😅 За кілька днів такого використання шкіра буде відполірована, а за кілька тижнів ви забудете що таке забиті пори👌🏻

  1. Педи необов'язково використовувати щодня! Якщо ваша шкіра чутлива до кислот, то можна їх використовувати через день, або два рази на тиждень.
  2. Розтирати кожен диск по обличчю до повного висихання!
  3. Після використання дати 15-20 хвилин попрацювати кислотам, які містяться у складі продукту.
  4. Якщо ви їх наносите вдень - не забуваємо про спф захист.

Ніколи я не отримувала стільки компліментів своїй шкірі, як після застосування пілінг-дисків!