Хаiт Маргарита

Макіяж українськими брендами

Макіяж українськими брендами

Наближається свято - 32-й рік незалежності України. 🇺🇦💛💙 Для кожного з нас це особливий день, який символізує нашу незалежність, силу та самостійність. День, коли ми пам'ятаємо про тих, хто боровся і зараз бореться за нашу свободу, тих, хто пожертвував своїм життям за незалежну Україну.💔

У цей день українські міста перетворюються на море жовто-блакитного прапора, а на вулицях можна побачити велику кількість людей у національних костюмах.

А ми з вами пофантазуємо яким макіяжем можна прикрасити себе, щоб світ вкотре переконався, що українки по праву вважаються одними з найкрасивіших жінок світу.🥰

Макіяж ми з вами будемо робити виключно українськими брендами, які продовжують роботу та розвиваються, незважаючи на сотні складнощів та воєнні дії у нашій країні.

1. Патріотичні стрілки

Знайти яскраві кольори, які будуть пігментовані, насичені та гарно передавати колір - важко. Але у нас такі є 😉👌

Бренд LAMEL – створено в Лондоні, але із серцем в Україні💙💛 Доречі, до дня Незалежності бренд створив яскраву колекцію незвичних продуктів та текстур "Hope", в якій переважають кольори прапора нашої країни.

Я пропоную вам взяти два гелевих олівця - блакитний та жовтий та пустити у хід всю свою фантазію! Головне, добре підточити олівець, перед тим як малювати, щоб лінії вийшли тонкі та витончені🤩 Якщо накосячили, не страшно - завжди можна взяти плаский та щільний пензель, крапельку консилера і поправити там, де не вийшло.👌

Брови пропоную підмалювати восковим олівчиком від молодого українського cruelty-free бренду SAYEAH BEAUTY. Олівці мають гарні (правильні!) кольори, добре пігментовані, мають водостійку формулу, тобто не розмажуться по обличчю, якщо ви випадково зачепите рукою.🤨👍🫶

Зафіксувати брови пропоную прозорим гелем від українського vegan and cruelty-free бренду Hedonic. Обожнюю цей гель, а той, хто його не обожнює, просто не вміє їм працювати🤪😝 Дуже добре фіксує неслухняні бровки та тримає увесь день!

Ще один хітовий продукт цього бренду, про який я не можу розповісти - це туш. Вона правильного темно-коричневого кольору, не відбивається на повіках, стійка, її можна нашаровувати, а найприємніше - вона змивається просто теплою водою!😍

2. Нестандартний макіяж

В тренді - самовираження, кретивність та свобода! А мейкап - це дуже благодатний ґрунт для прояву своєї креативності🤩🤪🤩 Тому, для сміливих, я пропоную дуже легкий у виконанні мейк у патрітотичних кольорах.

Замальовуємо рухоме повіко блакитним олівцем Be Bold від українскього бренду Colour Intense. Бренд має свою лабораторію і ретельно відбирає високоякісні інгредієнти у всесвітньо відомих фірм-виробників.
Виробництво відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки GMP, ISO.

Олівчик не заявлений як супер-стійкий, тому ми гарненько розтушовуємо його по повіці і закріпляємо зверху блакитними тінями від українського бренду PROVG. Продукти PROVG - це візажист у вашій косметичці, у бренда багато класних продуктів, придивіться😉 Про деякі мої фаворити я писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/13089/

Потім тонким пензлем малюємо "стрілку" крапочками стійким жовтим тінтом від українського бренду кольорової косметики Alena Tofil. Косметика - не тестується на тваринах, а для виробництва використовуються кращі та перевірені інгредієнти Європи, США, Японії, Південної Кореї. В цьому : https://club.makeup.com.ua/post/13089/ дописі я писала про мої фаворити бренду.😉

Брови можемо вкласти воском від українського бренду Zola, родом з мого улюбленного міста Дніпро🤩Віск фіксує та добре тримає ваші брови протягом дня.

А потім можна домалювати брови там,де не вистачає, пудровим олівцем від українського бренду Sinart. Власниця бренду - візажист, тому кольори олівчика "правильні",він пудрової текстури, наноситься дуже легко.Доречі, бренд також родом з Дніпра.🤩 Придивіться до нього,він класний😉

3. Український nude-makeup

Не змогла пройти повз цієї теми, бо нюд - це вічна класика і багато дівчат люблять саме так фарбуватися, підкреслюючи свою природню красу. 🥰

Почнемо з сяючої бази від PROVG - ідеально рівномірно наноситься на обличчя,
підсвічує шкіру буквально зсередини та підійде для всіх типів шкіри.

Далі тонуємо обличчя тональним від LAMEL. Він легко розподіляється, лягає без ефекту маски, має вологий фініш, не підкреслює шелушіння. За свої гроші - це супер знахідка!!

Потім маскуємо синці під очима (для українок дуже актуально зараз😉) кремовим консилером від PROVG - він пластичний,гарно пігментований, маленьку краплю можна розтягнути тонким шаром, тільки саме вбиваючими рухами, а не розтягуючими. Якщо потрібно, можна нашарувати👌

Далі пробігаємося по періферіі обличчя великим пензлем з рум'янами від LAMEL у відтінку 404, вони гарно підходять у якості бронзера.

Потім прикрашаємо себе божественно прекрасним хайлайтером від PROVG, а на щічки наносимо рум'яна з сяяням від Sinart.

Ніжно рожевий бличк на губи від українського бренду Vigo - він зволожує губи, не липкий та гарно носиться💋

І, вуаля, ви - красуня!

Дівчата, а які українські бренди любите ви?

І як часто купуєте наше, українське?

Пишіть у коментарях, це завжди цікаво❤️