Zhukovka 🌸

#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯

#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
  • Ну що , дівчатка 🌸 Прийшла і моя черга поділитися своїми Топ-3 . Мені тяжко когось ставити на перше чи третє місце , адже це досить різні компанії і продукти, які не порівнюються між собою. Тож я просто по порядку розповім про кожен з них! Головне,що кожен гарно виконує свою роботу . Починаємо ?!
#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
#Madeinukraine Я ретельно підійшла до участі в конкурсі💯
  • Нещодавно я була в пошуках Гліттеру , пам'ятаєте мій допис ? Я отримала від вас багато коментарів-порад і одним з них був Sirius_glitters 💫 Дівчатка , це справжня знахідка ❤️ Немовірний асортимент блискіток на будь-який смак і з доступними цінами. Дівчатка - українки власноруч "готують" цей гліттер-гель і мають більш ніж 70 видів в своєму арсеналі . А ще вони допомагають притулкам 🐕
    Я серйозно віднеслась до конкурсу ❗️
    Моє замовлення ще в дорозі , тож я зв'язалася з магазином і попросила зробити мені фото для допису у синьо-жовтій гаммі, дівчатка мене підтримали і погляньте , яка краса вийшла! Ще 1 плюс за те, що пішли на зустріч ❤️
    Команда Make Up, нам не вистачає блискіток для макіяжу на сайті 🙏
  • Krasavka.ua
    Це неймовірний бренд , який відшиває неймовірну продукцію для волосся :

    ✓Трендові м'які бігуді
    ✓Шовкові резинки
    ✓Шовковий обруч-пов'язка
    ✓Шовкова шапочка для збирання волосся
    ✓Обручі
    ✓Косметички
    ✓Крабики для волосся
    ✓І багато іншого

    Мене познайомила з цим брендом сестра і я в захваті від їх роботи ❤️ М'які бігуді неймовірної якості , в наборі мають 2 шовкові резинки та крабик, які можна використовувати як за призначенням , так і для інших зачісок.
    Використовують шовкову тканину , яка дбайливо прилягає до волосся не травмуючи його . Наповнювач м'який гіпоалергенний пух. Над пошиттям працює ціла команда українців 💙💛 А ще на своїй сторінці вони публікують безліч лайфхаків , як використовувати ті чи інші предмети з їх асортименту. Професійний і цікавий підхід 💯
    Пишаюся ! Раджу і бажаю розквіту !

Про Marmade багато говорити не треба 🧜‍♀ З цією фірмою знайома вже кожна з нас ! Скраби , шимери , бомбочки , сироватки для обличчя , бальзами для губ ! Асортимент - просто очі розбігаються 🦋 Такі мілашні баночки , все так по дівчачому 🎀 Ммм. Обожнюю 🩷 А погляньте ще на лімітовану серію патчі-патріатчі 💙💛 Хіба можна було їх не купити ?
Тут так по-домашнєму 👀
Ну ви поняли 🤭

Мій заголовок про " ретельно підійшла до конкурсу " не просто так ! Вибачте, вже не змогла промовчати 😁
Адже я граю чесно і подарунки хочу отримувати за те, що виконала гідно умови конкурсу ! Я могла виставити картинку з інтернет , або взагалі не виставити (як деякі) , написати 3 слова і надіятись на рандом, проте мене такі учасники дещо обурюють і виникає відчуття несправедливості, що такі роботи допускаються .

...
Заради конкурсу я зв'язалась з представниками 2х брендів , щоб спеціально для допису створити фотографії з товаром в патріотичних кольорах і порадувати вас гарними світлинами ! Дякую українським брендам,що підтримують економіку нашої країни і дякую тобі, що дочитала до кінця мій допис ❤️
Слава Україні і з Днем Прапора 🇺🇦