Mila__Mi

#madeinukraine

#madeinukraine

Насправді в нас дуже багато класних українських брендів. Деякі з них вже на вустах кожної з нас, а деякі лише починають свій шлях до популярності. Я знайома с чималою кількістю наших українських виробників доглядової косметики за обличчям, волоссям та тілом. Обирати було дійсно важко, але я все таки виділила серед них трьох своїх улюбленців 🥰, засоби яких я повторювала по декілька разів. Тож сьогодні хочу поділитися ними з вами 💗

TINK - український суперфуд. Бренд доглядової косметики за обличчям, волоссям та тілом, виготовлений на основі екстрактів фруктів, овочів та ягід 💗 Асортимент якого чималий і спокійно може задовільнити доглядові потреби кожної дівчини.

Що від бренду я особисто пробувала? Багато чого, адже знайома з ним вже трошки більше 2-х років.


Сироватку для обличчя, шампуні (про один вже є допис, залишаю посилання на нього ⬇️ https://club.makeup.com.ua/post/15598/


Про другий напишу трохи пізніше, обидва повторювала не раз. Також пробувала альгінатну маску з виноградом, це було моє перше знайомство з брендом та альгінатними масками загалом. Антисептичний гель для рук, есенцію для волосся (також робила допис, залишаю посилання ⬇️
club.makeup.com.ua/post/16573/


Кокосову олію (яка пахне свіжою кокосовою випічкою). Пінку для вмивання та тонік для обличчя з ягодами годжі (про них також є допис, залишаю посилання ⬇️ https://club.makeup.com.ua/post/15456/).

Зволожуючий гель для обличчя з екстрактом равлика. І усіма засобами була задоволена 🙌🏻

Висновок: бюджетна та класна доглядова косметика з натуральним складом, яку я люблю вже на протязі більше двох років 💗 Ще звісно багато чого хочеться в них спробувати, особливо останні новинки 😍

Joko Blend - український бренд натуральної доглядової косметики за обличчям, волоссям та тілом з власним R&D центром і сертифікованим GMP виробництвом повного циклу. Асортимент якого складає більше 250 позицій 😳 ого-го.

З Joko Blend також давненько знайома. Що з їх асортименту я пробувала?


Альгінатні маски, на одну з них залишу посилання на детальний допис ⬇️
https://club.makeup.com.ua/post/15851/


Гідрогелеву маску для обличчя, батер для тіла, гель для душу (який нажаль вже зняли з виробництва), тонік для обличчя, гель для інтимної гігієни, поживні шкарпетки для ніжок, бамбочку для ванни та скраб для тіла. Деякі засоби також повторювала. З деякими з них я вас познайомлю, бо вони дійсно вартують уваги 😌

Бренд який привертає увагу багатьох дівчат 😏 І особисто в мене Joko Blend асоціюється з красою та любов'ю до себе.

Delamark - український ЕКО бренд, експерт чистоти. Компанія-виробник косметичних доглядових засобів та побутової хімії.

Полюбила цей бренд спочатку за їхню побутову хімію. Бо окрім натуральної доглядової косметики, важливо також використовувати екологічні засоби для прибирання оселі (особливо коли в вас є маленькі діти, або тваринки, або і те і інше).

Що пробувала з їх асортименту?
🔸Доглядові засоби: шампуні для волосся, догляд за ротовою порожниною, гель для душу та інтимної гігієни та крем для рук (їх крем це просто топський-топ 👌🏻)


🔸Для прибирання: гель для миття посуду (моя щира любов), гель та порошок для прання, кондиціонери-ополіскувачі💗, засіб для прибирання полу, ванної кімнати та миття вікон.

Більшістю засобів я залишилася задоволена і деякими з них вас також познайомлю, бо вони просто прекрасні 🥰 Бо побутові засоби окрім Еко складу ще й приємно пахнуть (так, так і засоби для прибирання також) і ще дуже ефективні.

Знайомі вам ці бренди? Можливо щось хотіли би в них спробувати? Чекаю вас у коментарях 🧡

І вітаю всіх вас З Днем Державного прапора України 💙💛