Mariya Trofimova

#madeinUkraine

#madeinUkraine

Дивна компанія зібралась, але саме ці продукти були empty bottle вже мінімум тричі.

Я довго йшла до прийняття, що наше не гірше, а в деяких аспектах навіть краще. І саме ці три продукти українських брендів привели мене до переосмислення.

Чистота рук для мене особливий пунктик.

Єдине антибактеріальне мило яким я дійсно задоволена - Waider.

Про нього я розповідала в дописі: https://club.makeup.com.ua/post/16558/

Цей гель мені рекомендувала лікар. Буду відвертою, спочатку я до нього ставилась скептично. Я очікувала який "крутий" імпортний продукт з реклами, але це був не розпіарений гель українського виробництва у самій звичайній пляшці та без супер віддушки.

Але не суди книгу за обкладинкою.

Трав'яний ненав'язливий аромат. Без мила та SLES, склад міг бути кращий, але доволі добрий. Ніяких подразнень чи дискомфорту.

Рівень рН — 3,8-4,5.

Єдиний його мінус - написи на пляшечці не державною мовою (на коробці українською. Але я дуже сподіваюсь, що виробник нарешті виправить це неподобство.

Нігті. Це одна з найважливіших речей для мене.

Це те, що дійсно мене робить щасливою. 4 роки я роблю собі манікюр самостійно і цілих три роки я шукала той самий гель.

Молочний колір вже декілька років мій лідер.

За останній рік я змінювала форму, довжину, але не матеріал.

Ідеальний у всьому.

Ідеальний колір, нейтральний запах, зручна консистенція, носибельність та приваблива ціна.

З ним я можу зробити все, арочні квадрати, готичний мигдаль, епатажні стилети.

Ідеальний гель українського виробництва, який абсолютно нічим не поступається іменитим виробникам.

Обожнюю❤️