Швець Карина🤍

Я знову про 👄

Я знову про 👄
Я знову про 👄

Я вже не раз тут згадувала, що у мене вкрай сухі губи і я використовую різні засоби для перекриття цієї проблеми. Конкретно на даний бальзам я бачила і чула багато відгуків, тож у нього не було шансів не опинитися у моїй косметичці.

Пакування доволі симпатичне, має навіть картонну коробку. Дизайн мінімалістичний.

Одразу про аромат - дуже приємний, такий собі «тутті-фруті». Асоціації з дитинством.

Пройдемося по складу, бо мені він дуже сподобався:

Рослинна олія - емолент;

олія солодкого мигдалю - емолент, помʼякшує і зволожує, завоює ранки;

олія авокадо - має також антиоксидантну дію;

коко-каприлат - емолент рослинного походження;

гідрогенізована рослинна олія (соєвий віск) - помʼякшувальна дія;

C18-38 алкіл гідроксистеароїл стеарат - не знайшла інфи про нього, підозрюю, що теж емолент (можливо хтось в курсі?);

Олія ши (каріте) - має регенеруючі, антиоксидантні властивості, захист від сонця;

Вітамін Е - антиоксидант;

феноксиетанол - консервант; ароматизатор;

Етилгексилгліцерин - консервант.

Як бачимо, бальзам збагачений корисними оліями. Зараз про мої відчуття:

Він справді хороший. Дійсно регенерує, помʼякшує і зволожує. Губи після нього почувають себе дуже добре, варто нанести його пару разів вдень та на ніч - і всі лущення зникли.

Я знову про 👄
Я знову про 👄

На фото, якщо придивитися, можна помітити вкраплення - я підозрюю, що це просто застигші олії, які розчиняються при розтиранні губ одна об одну. Але все одно неприємно.

Текстура доволі рідка, вона тане на губах від тепла. Бальзам не липкий і дуже легкий. Можливо, для когось це буде плюсом, але я полюбляю жирненькі і липкі структури засобів для губ, щоб вони обволікали губи в свій кокон і робили glass-ефект - так мені буде максимально комфортно (навіть не дивлячись на липкість). Тут цього звичного мені обволікання немає, тому я засмучена.

Що можу сказати у підсумку: якщо для вас важливий лише ефект - беріть 100%, бо це робоча конячка за 50 грн. Якщо ж вам, як і мені, важлива ще і текстура засобу - тоді дивіться самі. Взагалі-то більшість дівчат навпаки люблять не липкі бальзами, а цей саме такий)

Я в принципі дією засобу залишилась задоволена, але наносити його буду лише вдома і на ніч, а «на вихід» все ж буду брати інші засоби. Фото на губах не додаю, бо якогось особливого вигляду бальзам не створює)

Дякую за увагу 💙