Оксана Князєва

Українськи бренди які тобі точно сподобаються #madeinukraine

Українськи бренди які тобі точно сподобаються #madeinukraine

В моїй косметичці українських брендів не так багато ,але тепер завдяки цьому челенджу та дописам інших дівчат моя косметичка поповниться 🙈

Я навіть не знала що стільки цікавих засобів робиться в Україні ❤️

Зараз мої найулюбленіші бренди :

Український ,харківський бренд доглядової косметики .

Цей бренд 💯 відповідає ціна=якість і він вартий своєї уваги .

Кожен продукт чітко працює на запит або проблему і дає видимий результат.

Мої улюблені продукти цього бренду які купляю вже вдруге :

🔹Гіалуронова сироватка .

Я користувалась гіалуронками різних брендів але ні одна так не підтягує овал обличча і не робить шкіру пружною як ця .

Рекомендую спробувати кожній

🔹Карбоксі терапія .

Цей комплекс процедур від якої моя шкіра як новенька.

Шкіра почала набагато краще виглядати та менше жирніти на протязі дня 🔥

Процедура створена для зменшення зморшок, куперозу, слідів постакне, освітлення пігментації , нормалізує роботу сальних залоз.

Раніше її можна було зробити тільки в косметолога ,а зараз можна придбати набір з інструкцією, де все розписано по етапно і раз на тиждень робити самїй.

Це дуже зручно та набагато дешевше ніж їздити до косметолога та переплачувати.

🔹Маска Acne

Маска має антибактеріальні властивості,сприяє швидкому загоєнню та запобігає утворенню нових запальних утворень.Завжди виручає коли треба швидко прибрати покрасніння з обличча .

Про Colour Intense я дізналась від дівчат з клубу ,якщо ви теж ще не чули про цей бренд декоратиивної косметики то раджу звернути на нього увагу.

Бюджетна ціна ,яскраві насичені кольори та приємні текстури ,все що треба для експериментів у макіяжі .

🔹Мої улюблені :Кольорові олівці для очей та губ 🔥

Мрію про кольорові туші 🥰

Бренд з яркого почалася моя любов до декоративної косметики. В студентські роки з дівчатами часто забігали в магазин біля академії коли прогулювали пари 😂 та робили різні свотчі лаків, помад ,радили одна одній відтінки .

З цього бренду я обожнюю:

🔹Гель лаки.

В мене їх ціла колекція , нажаль все залишилось у Харкові ,але коли повернусь обіцяю показати вам свою кольорову палітру на усі випадки життя 😅 .

🔹Тіні та кольорові підводки 🔥

GlamBee має великий асортимент декоративної косметики ,аксесуарів , парфумі і все по доступній ціні.

Я думаю що кожна зможе знайде в них щось особливе для себе❤️