Оксана Князєва

Erborian BB Cream -крем для ідеального тону шкіри

Erborian BB Cream -крем для ідеального тону шкіри

Крем в мене у розмірі 15 мл але в продажу є і по 45 мл

  • Підходить для усіх типів шкіри .
  • Текстура дуже приємна ,крем легко наноситься і рівномірно лягає на шкіру,не скатується .Я наношу крем пальцями тож мені треба маленьку горошинку щоб розприділити крем на все обличча .
  • Не пересушує, не створює ефекту маски і не забиває пори через що я його і полюбила .
  • Ідеально підлаштовується під натуральний тон, маскує дрібні недосконалості.

Я не користуюсь консилерами, тож синячки під очима замазую теж вв кремом ,шкіра з ним бархатиста та виглядає дуже свіжою.

  • Крем інтенсивно зволожує шкіру,після нанесення залишається трішки вологості але через пару хвилин вона поглинається в шкіру .
  • Має SPF 20 малувато, але краще так ,ніж зовсім без spf.

Також мені ще подобається що він стійкий ,навіть в спеку він не потече ,бо в мене були такі тональні засоби після яких залишались плями у місцях де більше пітніла шкіра .

Erborian BB Cream -крем для ідеального тону шкіри

Спочатку я придбала для себе Clear ,але на літо він виявився трішки світлим ,а ось на холодий сезон в самий раз ,тож я докупила на літо Nude .

  • Clear більше підійде до дівчат зі світлою шкірою ,він має трішки розуватий підтон ,але коли змішується з вашим природнім кольором шкіри розовинки не видно .
  • Nude для дівчат які схильні для швидкої засмаги і мають золотистий чи оливковий тон шкіри .
  • В продажу ще є Dore для більш смуглястих.

Єдиний мінус у цього крему це ціна,але він достатньо економний у використанні ,тож обов'язково раджу спробувати ❤️