Alina Litva

Бестселери від The Ordinary

Бестселери від The Ordinary

Niacinamide 10% + Zinc 1% - сироватка, з якою я не розлучаюсь із самого початку нашого знайомства. Засіб призначений для усунення шкірних висипів та зменшення виділення себуму.

Ніацинамід та цинк у догляді для мене не новина, але саме у комбінації 10/1 компоненти спрацювали на всі 100. Підшкірні непорозуміння повністю розсмокталися за 5 днів регулярного застосування двічі на день. Зараз використовую сироватку через день на ніч, чергуючи з іншим доглядом.

Сироватка на водній основі для шкіри навколо очей, в основі якої 5% концентрація кофеїну (це багато) і ще ЕГКГ, по-простому - поліфенол зеленого чаю.

Кофеїн має доведену ефективність в поліпшенні кровообігу і за рахунок цього працює над тонізацією судин, забезпечує лімфодренажний та антиоксидантний ефект, вирівнює тон шкіри і зменшує прояв потемніння шкіри в області навколо очей, викликаних внаслідок того ж недосипання (ну аж ніяк генетичних особливостей). Крім цього у складі помічена гіалуронка, яка допоможе візуально згладити сухі зморшки, та ще й коктейль антиоксидантів, серед яких той самий ЕГКГ, що допомагає найчутливішій шкірі чинити опір оксидативному навантаженню.

Завжди наношу її як сироватку, яку потім закриваю кремом (або звичайним, або для очей), дуже добре згладжує, помірно працює з набряками, але головний ефект - це, звичайно, зменшення темряви навколо моїх очей. Якийсь час я прибрала її з догляду, але через порушений режим сну і стрес, потемніння навколо очей стали більш вираженими. Повернула сироватку в догляд – все стало ок.

Сироватка легка, швидко вбирається, нічим не пахне та максимально комфортна у використанні, вистачає цих 30 мл при використанні вдень та ввечері на півроку.