Даринка

Жертва реклами

Жертва реклами

Почну з того як я повелась на рекламу у фейсбуці:

Побачила я, як гарні дівчатка біля басейну всі сяють, веселяться та пшикаються чимось... ну а що, полізла за посиланням... асортимент - очі розбігаються і все хочеться, все таке дівчаче, яскраве і якесь чаруюче... спалах і ось вже натискаю замовити. Кілька днів очікування, одразу скажу, що замовила на сайті виробника, і наче доставка економна одразу у поштомат, а він у мене в під'їзді.

Тож задоволена забрала посилку, розпакувала і давай собі тестити, до речі не перші продукти у моїй колекції від цієї ТМ.

Охолоджуючий міст для тіла та ще й парфумований, в описі аромат молоко і полуниця і навіть манго)))

  • Ефект охолодження чудовий і тривалий +
  • Дуже зручна пляшечка +
  • Зручний розприскувач +
  • Як на мене, занадто солодкий аромат -

У цю серпневу спеку він був моїм рятівником 🥵

Моя оцінка 8/10

Не буду тримати інтригу, замовила там же і шимер-парфум, але з іншим ароматом, тут цікавіше - ваніль, карамель, кокос. Стійкість середня 2-3 години.

  • Сяє +
  • Аромат +
  • Зручний в нанесенні +
  • Маленький флакончик, дуже зручний +
  • Має трохи жирності -

Пікантний солодкий з блискітками - він підкорив моє серденько ❤️

За жирність 7/10

А ще тут же я побачила Термозахист, ну чому б не взяти. І вуаля - тестуй на собі. Маю тонке волосся схильне до жирності, яке замучилась відновлювати після бурхливих 200-х (утюжки, афрокоси та експерименти з кольором), тому зараз найсильніший термічний вплив який дозволяю собі - фен. Але ж я експериментатор))) висушила, дістала старого друга і почала витягувати та вирівнювати, звісно ж після кількох пшиків.

  • Аромат +
  • Гарна упаковка +
  • Зручне використання +
  • Допомагає тримати укладку +
  • Після кількох разів вирівнювання, волосся не пересушене, тож зі своєю функцією справляється +

Захист є, укладка навіть у недільну спеку протрималась весь день 🧝‍♀️

Фаворит 10/10