Kizza

Як "зняти" лице (демакіяж😉)

Як "зняти" лице (демакіяж😉)

Приходиш ти значить така гарна додому, робиш рутинні вечірні справи і захотілось тобі прилягти.

Не роби так! Це підступна пастка! Висока вірогідність прокинутись на ранок із зламаними віями і брудною подушкою.

Беремо волю в кулак і топаєм у ванну кімнату.

Як "зняти" лице (демакіяж😉)
Як "зняти" лице (демакіяж😉)

Маю дуже чутливу шкіру,яка прям невивозить засоби з міцелами. Але якщо не мастити ними все лице, а тільки використовувати аплікативно на стійкі продукти на обличчі - то жити можна)
Добиваю міцелярний гель. Він непоганий, але треба трохи часу, щоб він міг розчинити космєтосік на обличчі.

Після зняття стійких зон - брови, очі, губи. Настає час зняти тон.
Я це роблю за допомогою гелю для вмивання+пухнастого кругляшку.
Вмиваюсь тільки цим гелем, йому не зраджую.
Якщо немає суперстійких продуктів на очах і губах - то перший крок пропускаю, одразу вмиваючись цим гелем.

Тут зазвичай коли пані має час і натхнення знаходяться маски, скраби, пілінги. Цей крок робиться один-два рази на тиждень.
Наразі я користуюсь пілінгом від Lapush. Він не сильно агресивний, приємно пахне і в мене од нього немає прищів)

Тут розмістились засоби, що повинні привести обличчя в стан спокою і релаксу після того, що з ним відбулось протягом попередніх кроків.
Легендарна сироватка у мініатюрі геть не вразила, можливо мою шкіру ще не треба сильно рятувати, щоб я відчула її дію.
Крем - жирненький, прищів не викликає, зранку шкіра пружна. Єдине "але" - треба просушити шкіру перед нанесенням - бо буде він до скону кататись по волозі білою масою.

От і все - можна спокійно топать спати 😴