Марта К

Фанатам чистого обличчя приготуватись

Фанатам чистого обличчя приготуватись

Мої друзі часто запитують мене, в чому секрет моєї шкіри..... Еее, стоп, ніхто мене не запитує, та і шкіра в мене не така класна, як хотілося б, і взагалі я сама займаюсь пошуком засобу, який може зробити обличчя чистішим (комбінована шкіра та закриті комедони, передаю вам привіт!). Діти дев'яностих можливо згадають, з яким фанатизмом купувались перші скраби, які тільки-но з'явились на українському ринку – з екстрактом п'явок, з мінералами Мертвого моря, з малиною, і ще бог зна з чим, і їх задача була одна – відскрабувати наш епідерміс до скрипу, щоб і духу від бруду не залишилось. Про хімічні пілінги чи ензимні пудри тоді взагалі ніхто не чув, а шкода. Виявляється, механічні скраби травмують шкіру, в результаті ми отримуємо зовсім не те, на що сподівались – мікро-подряпини від абразивних частинок, почервоніння чи пошкодження судин. Щоб все ж досягати такої бажаної чистоти шкіри, експерти радять любителям скрабів звертати увагу на ензимні пудри, які злегка, але глибоко проскрабують шкіру, і не такі травматичні. Ці пудри – трендовий продукт, який потрапив до нас із Азії, і майже кожна косметична марка тепер має в своєму асортименті цього чудо-звіра. Очищення шкіри відбувається за допомогою ферментів, наприклад бромелайна (він міститься в ананасах) та папаїна (який отримують із огірків з листя та плодів папайї). Я почала своє знайомство з пудри корейського бренду Petitfee & Koelf. Мій вердикт – недорогий, але дієвий продукт, який своєю дією мене повністю задовільнив. Виробник радить застосовувати його 2 рази на тиждень, і принцип дії такий – наносимо вологими руками на вологу шкіру, попередньо в долонях можна пудру помасувати, щоб утворилась пінка, і наносимо на обличчя, знову масуємо і змиваємо водою. Якщо мені хочеться більш вираженого скрабуючого ефекту, я тру пудру в долонях не до кінця, а так, щоб залишилось трохи крупинок пудри, наношу і відчуваю, як на шкірі пудра розчиняється і діє, та якщо маю час та натхнення, залишаю вологий засіб на обличчі трохи підсохнути (але не до кінця, буквально на хвилину, це важливо). Після вмивання в дзеркалі можна побачити свіже очищене обличчя, готове до нанесення подальшого догляду. Ніс виглядає чистішим, а текстура шкіри – більш гладка. Важливо також те, що засобу потрібно зовсім небагато, а значить баночки на 80 грам вистачить надовго. Якщо хочете здивувати свою шкіру азійським ритуалом і відчути чистоту на дотик, раджу спробувати цю пудру.

Марта К
2
Підписники
0