Анастасія Фоміна

Порожні баночки за серпень🧴

Порожні баночки за серпень🧴

Насправді рубрика порожні баночки мені подобається😅як видно цього місяця в мене закінчилося достатньо(як і кожного впринципі).

Пройдемося швиденько по категоріям з простим поясненням ,що я хочу купити ще раз,а що ні.

У мене за місяць завжди їх не одна баночка,бо я користуюся різними та мию волосся три рази на тиждень.

З цих всіх я би ще раз купила більшу версію зміцнюючого шампуню від Comex та Tresemme,однак купляти Tresemme не буду,бо не хочу більше підтримувати цей бренд,тому буду тестувати щось наше українське.

Шампунь Schauma мені з часом використання перестав подобатися,там само як і шампунь Garnier.Тому їх конкретно купляти не планую.

L’Oreal Elseve купляла би ще,але знову ж таки я хочу зараз зосередити свою увагу на українських брендах.

Дякую мейкапу за конкурс про українські бренди,бо я побачила наскільки багато наших українських брендів косметики я ще не пробувала🥰

Цього разу закінчилися всі мої скраби (дуже люблю скраби усілякі) і що той,що інший скраб я б з задоволенням купила(особливо Mermade,тільки б наступного пазу взяла б з кокосом).Але я собі зараз замовила інший від невідомого мені українського бренду,якщо буде цікаво потім поділюся своїми враженнями.

Гелі від Fresh Juice у мене в кожних порожніх баночках,а це чудовий показник ,що продукти їх мені справді подобаються,бо я їх регулярно купляю(обираю тільки різні аромати).

Антиперспірант Garnier мені буде сподобався і я вже купила такий самий,тому тут слова зайві.

Гель для душу Mermade конкретно з цим ароматом мені дуже сподобався,я би повторила його.

Кокосова олія Naturality була у мене у використанні останнім часом мало,тому купляти поки нову не планую.

Закінчився тон,який мені шалено подобався та підходив,я би купила його знову,але хочу спробувати щось нове(вже пригледіла тон один від Patricia Ledo,планую купити).

Ну і туш Patricia Ledo непогана,добре профарбовувала,але погано трималася на мені,тому ні.

Ось такі мої порожні баночки,я би хотіла би дізнатися,а чи цікаво вам читати подібні пости?