Євгенія 👩

Покупка під впливом тик-току🤷‍♀️

Покупка під впливом тик-току🤷‍♀️

Всім привіт✌️

Близько 2-х місяців в тик-току за мною ганялися 2 продукти, їх рекомендували як звичайні дівчата, так і професійні косметологи. Спочатку я просто гортала ці відео, але з часом ці продукти так засіли в моїй голові, що вирішила все-таки взяти на пробу, ну надто сильно їх нахвалювали):

1. Матувальний антибактеріальний тонік для обличчяUnder Twenty. Поки не користувалася ним, тому пізніше присвячу йому окремий допис.

2. Міцелярна вода Simple Kind to Skin Micellar Water - героїня сьогоднішнього допису, якою користуюся вже близько місяця і можу ділитися враженнями👇

Покупка під впливом тик-току🤷‍♀️

Міцелярна вода представлена у досить великому флаконі із прозорого пластику, що дозволяє стежити за її витратою.

Дизайн лаконічний і нічим не примітний.

Кришка фліп-топ, закривається міцно, сама по собі не відкривається.

Дозатор в міру вузький, але дуже різко виділяє засіб).

Об'єм: 400 мл, досить великий і витрата цілком економічна.

Недолік: цю міцелярну воду (саме із зеленою смужкою) дуже проблематично знайти в наявності. Я її відстежувала в кількох магазинах одразу, вона з'явилася на makeup, але в наявності була зовсім недовго).

У всіх відео-рекомендаціях говорилося, що ця водичка має дуже гарний, безпечний склад, що в принципі і підкупило найбільше).

Склад дійсно дуже непоганий, в цілому навіть і причепитися нема до чого, окрім ароматизатора.

За очищення шкіри відповідають наступні інгредієнти:

  1. PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides: є емульгатором та зволожувачем, розчиняє та видаляє забруднень і макіяж з поверхні шкіри.
  2. Cetrimonium Chloride: цетримоній хлорид - антисептик та детоксикаційний компонент для очищення шкіри.
  3. Sodium Chloride: Хлорид натрію (соліум) включає ексфоліюючі властивості.

В низьких концентраціях ці компоненти не ма.ьб суттєвого агресивного впливу на шкіру.

Серед інших компонентів можу відзначити:

  • Niacinamide - Ніацинамід (вітамін В3) - має ряд корисних властивостей для шкіри, включаючи зволоження, зменшення відчуття сухості і покращення бар'єрної функції шкіри.
  • Sodium Ascorbyl Phosphate - Натрієва сіль аскорбілфосфату (вітамін С): Вітамін С має антиоксидантні властивості і може допомогти в боротьбі з ознаками старіння та підвищити блиск шкіри.
  • Panthenol - Пантенол (провітамін В5): Пантенол має зволожувальні та заспокійливі властивості для шкіри.

У мене продукт не викликав жодних алергічних реакцій)

Консистенція рідка, як звичайна водичка. На дотик без липкості та маслянистості.

Аромат легкий, косметичний, солодкуватий, без яскравої ноти. На шкірі не затримується, тому не викликає жодного дискомфорту.

Цією міцелярною водою я замінила звичнішу для мене Bioderma. Якщо чесно, то в ефекті я не помітила жодної різниці між цими продуктами. Однак, Simple працює жорсткіше, ніж Bioderma (не травмує шкіру, але відчувається трохи жорстке очищення). Також, хочу відзначити, что у Simple у рази менша витрата👌

Водичку я використовую протягом місяця, щоденно. Найчастіше видаляю класичний денний макіяж, іноді з водостійкими текстурами.

  • 1 ватний диск змочений водою не видаляє макіяж повністю, особливо туш, матові помади та підводку для очей.
  • 2 ватяний диск вже на 90% знімає макіяж, єдине, що може залишитися – сліди від туші під очима. Так, я використовую цю міцелярку і для очей у тому числі).
  • 3 ватний диск вже видаляє усі забруднення на 100%.
  • При щільнішому, вечірньому макіяжі знадобиться 5-6 ватних дисків і це не межа).

В цілому, водичка дуже непогано виконує своє завдання). При цьому вона абсолютно комфортна у використанні, не стягує, не сушить, не залишає на шкірі відчуття плівки, липкості та жирності. Не конфліктує з іншими засобами для догляду за шкірою.

  • Добре видаляє легкий денний макіяж.
  • Трохи складніше справляється з щільними і водостійкими текстурами, але все-таки справляється.
  • Не травмує шкіру, але очищення жорсткувате, відчутне.
  • Не сушить, не стягує, не провокує активної роботи сальних залоз.
  • Трохи зволожує та матує шкіру.
  • Не викликала жодних алергічних реакцій.

Я можу сказати, що це досить непогана, бюджетна міцелярна вода, робоча конячка). Однак чогось супер-незвичайного в ній я не помітила, вона ніби переоцінена авторками тик-току).

Дякую за увагу💕