Alina Litva

Лосьйон P50V Biologique Recherche

Лосьйон P50V Biologique Recherche

Делікатний відлущувальний і очищаючий лосьйон для обличчя - найважливіший етап догляду і головний за значимістю продукт бренду BR, знехтувати яким ну ніяк не можна. P50V показаний для використання власникам тонкої, вікової шкіри для делікатного систематичного відлущування.

Протягом перших двох тижнів застосування було рекомендовано використовувати лосьон у парі з вологим ватним диском, щоб трохи зменшити концентрацію продукту і дати шкірі до нього звикнути. P50V використовую вранці та ввечері, акуратно прикладаючи ватний диск з лосьйоном до обличчя. Пощипування я майже ніколи не відчуваю, а ось дію ніацинаміду практично щоразу (обличчя злегка червоніє за рахунок посилення мікроциркуляції крові).

За перші два місяці з P50V я позбавилася всіх закритих комедонів у проблемних місцях, практично забула, що таке запалення, шкіра набула однотонного сяючого вигляду, наситилася, ущільнилася і стала супергладкою не тільки зовні , але й на дотик.

Я не збираюся припиняти використання P50V та інших продуктів бренду, тому що з ними я на 100% задоволена результатом та виглядом своєї шкіри. Сумніваюсь, що я б прийшла до такого результату, якби я мала тільки одну баночку бренду, тому рекомендувати щось конкретне для стійкого результату не має сенсу. Biologique Recherche - це про системний підхід.