Тетяна Веласкес

ТОП-3 НАЙКРАЩІХ ЛЮКСОВИХ ПУДР, які коштують кожної копійки!!!

ТОП-3 НАЙКРАЩІХ ЛЮКСОВИХ ПУДР, які коштують кожної копійки!!!

✅ FENTY BEAUTY SETTING POWDER - моя любов останніх 3 років точно! Просто божественна пудра для будь-якого типу шкіри. Особливо люблю її для нормальноі, сухої, тонкої, вікової. Чому? Найтонший помол, ідеальне нанесення, шикарний ефект на обличчі! Фотошопить, затирає пори, не сушить, не підкреслює шелушіння і зморшки. Добре тримає макіяж!

Найвдаліший відтінок для мене - Butter!

Шалений об‘єм - 28 г!!!

Вартість - 2000-2200 грн.

ТОП-3 НАЙКРАЩІХ ЛЮКСОВИХ ПУДР, які коштують кожної копійки!!!

HUDA BEAUTY BAKE SETTING POWDER - моє відкриття і безмежна любов останній рік. Як тільки вона попала мені у руки - тепер постійно купую її у роботу і люблю для себе.

Тонка, красива, блюрить шкіру. Ідеально фіксує і затирає пори на комбі і жирній шкірі. Вирівнює рел‘єф і дуже круто тримає макіяж весь день!!! Дуже рекомендую всім!

Найвдаліші відтінки:

Pound Cake - молочний світлий. Для жовтої і оливкової шкіри.

Sugar Cookies- прозорий білий колір для всіх. Універсальний. Підходить всім!

Об‘єм - 20 г.

Вартість - 2000-2300 грн.

✅ HOURGLASS VEIL SETTING POWDER - шикарна пудра з ефектом підсвітки з середини для тонкої, вікової, сухої, нормальноі шкіри. Дууужжже красива на шкірі! Дає ефект зволоженої сяючої шкіри! Більше ніхто так не вміє.

Для комбі і жирної шкіри, я б не рекомендувала.

Об‘єм - 10 г (дуже скромно для пудри😔)

Вартість - 2700-3000 грн.

* кожна з пудр має мініверсію. Зручно брати у подорожі. Але вигідніше брати повний об‘єм.

Чи є у них бюджетні аналоги? Десь є. Десь ні. Але ці аналоги ніколи не зрівняються з оригіналом.

Знаєте як кажуть? Копія ніколи не стане оригіналом. Хочется додати лише одне, - « Амінь 🙏».

Якщо вам був корисним огляд - обов‘язково підтримайте цей пост ❤️ і напишіть у коментарях чи продовжувати тему люксу, який вартує своїх коштів???