Елена

Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Вітаю 👋

Ось і прийшла черга солоденького ) Бачила дуже багато відгуків на цей санскрін, та купувати наосліп не хотілося. Та виявляється, що є пробники! Дякую-дякую виробнику за це! Відразу схопила декілька, для повноти ефекту.

Крем середньої консистенції, легко розноситься по шкірі. Не залишає білих розводів, добре поглинається шкірою. Не липкий! Щодо фінішу скажу так. Це перший санскрін, після якого я не побігла за серветками, замість того залишила шкіру у спокої. Перші 15 хвилин блиск присутній, та він не жирний. Так виглядає зволожена шкіра. Після повного поглинання зникає майже зовсім. Для моєї комбінованої шкіри то знахідка. Протягом дня шкіра почувала себе комфортно з санскріном. Я навіть забувала, що наносила його зранку.

Єдина ложка дьогтю, то об'єм самого пробничка. 1 мл крему на шию та обличчя мені вистачало ледь-ледь. Я звикла наносити санскрін не економлячи продукт.

Враження в мене дуже приємні. Він заслуговує свою популярність ) Придбаю собі на новий сезон.

P.S. Звертаю увагу, що у продажу також з'явилась мініатюра даного продукту. Що дуже зручно.

Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++
Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++