Vikulyk

Те, без чого неможлива моя рутина-гідрофільна олія

Те, без чого неможлива моя рутина-гідрофільна олія

Без гідрофільної олії я не можу обійтись,на моїй проблемній шкірі більша ймовірність отримати висипання у разі її відсутності в догляді ,тим паче я часто використовую Спф, тому для мене це, як молитва перед сном.

Часто мені попадались відгуки на ці бальзамчики, але після посту Anna_feerie захотіла їх остаточно. В мене є декілька мініатюрок, є звичайна версія і мандаринова, в основному вони відрізняються запахом і трішки текстурою, мандаринова має хвойний аромат, у класичної версії запах ніжний.

Ці мініатюрки дуже зручно тягати з собою кудись, вона щей в милій коробочці, а гідрофілка в загустілому стані в вигляді бальзаму точно не розіллється, тому штука супер зручна.

Про властивості:

  • Розчиняється при контакті з водою і перетворюється наче в молочко.
  • Шкіра не пересушена, немає цього відчуття, що потрібно терміново нанести зволожуючий крем, зате є відчуття впевненої чистоти.
  • Немає надмірноі маслянистості, як на мене він досить комфортний у використанні.
  • Пори не забиває, навпаки як писала вище, що шкіра стає менш проблемна.
  • Бальзам доволі економний, потрібно зовсім трішки, у мене навіть ці пробнички повільно розходяться.
  • Ці засоби мають у складі безліч антиоксидантів, корисних масел, вітамінів і різних корисних екстрактів .

На лівому пальчику-класичний, на правому-мандарин

Висновок: це хороші бальзами, які однозначно вартують своїх коштів, в цій ціновій категорії краще не зустрічала.