Хаiт Маргарита

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Перечитуючи ваші дописи з цього челенджу, я тяжко зітхала, співчувала, надихалася, закохувалася, переживала разом з вами ваші одкровення, а в деяких пізнавала себе.😘🥲

Переварюючи все прочитане, у мене виникла ідея розповісти вам про 2 основні базові "правила", якими користуюсь я у своїй роботі. По-перше, ці "правила" тісно перегукуються з темою челенджа та з тими думками, про які писали ви, а по-друге, це просто цікава інфа, яка, може бути, допоможе вам краще розуміти роботу візажиста та дізнатися про деякі установки та тези, з якими ми стикаємось майже кожного дня . А може так статися, що деякі впізнають в цьому тексті себе😉 Або вам просто відгукнеться та виникне бажання поговорити про це.

❤️ Малюю кращу версію самої себе, а не нове/інше обличчя.

Пам'ятаєте той момент,коли в соц.мережах почали набирати популярність ролики з перевтіленнями жінок? Такі, де спочатку жінку знімають з поганим освітленням, без макіяжу, іноді навіть подмальовуючи синці під очима, а потім - хопааа, і вона з ідеальною шкірою, безкінечно довгими віями, тонким носом, з нізвідки раптом з'явившимися на обличчі великими губами та шикарною зачіскою, виблискує посмішкою від вуха до вуха, млосно прикриваючі очі.😏🤨🫠

Та що тут казати, ці роліки і зараз дуже популярні (привіт, тікток)👋... На ці перевтілення можна дивитися тільки як на елемент шоу, і то, тільки жінкам з дуже стабільною психікою😂 Бо до реального життя ці ролики жодного відношення не мають 🤷‍♀️ І справа тут зовсім не в яскравих кольорах, або щільному тональному - проти цього я нічого не маю. Справа в тому, що в цих відео зникає індивідуальність жінки... І всі ці ролики по факту зливаються в один великий ролик, де різних жінок перевтілюються в одну стандартизовану жінку.😜

Дівчата, запам'ятайте, всі ці рілси та тіктоки створені для того, щоб продемонструвати неймовірну силу макіяжа, просто візажисти таким чином міряються всім відомим місцем один з одним 😂

Хоча, мені імпонує та здається більш екологічним такий підхід: запросити одну дівчину та намалювати на ній декілька дуже різних образів, які міняють не обличчя, а настрій та характер!☝️☝️ ☝️

Тобто:

- ось вона легка і повяітряна, з рожевим рум'янцем, ніжним блиском на губах та кучерями

- а тут голівудська класика: чорні стрілки, звабливі червоні губи та шикарна гладка хвиля волосся

- а тут додамо трохи агресивного шарму: смокі, кольору мокрого асфальту, заціловані ягідні губи та прилизане гелем, трохи мокре волосся

Я можу продовжувати довго, але я думаю, що ви мене розумієте.😉 Що думаєте, я маю рацію? Чи ви вважаєте інакше?

❤️❤️ Внутрішня мізогінія - неприпустима!

Трошки роз'яснень: внутрішня мізогінія — це ненависть і нетерпимість жінки до інших жінок, ознак, які в культурі зчитуються як «жіночі» (макіяж, сукні, вагітність і материнство).До внутрішньої мізогінії відносяться: використання зневажливих слів, слатшеймінг, узагальнення («всі жінки - істерички»), знецінення («ну, вона ж блондинка, що з неї взяти?») та інше..

Дівчата не народжуються із вшитою за замовчуванням нелюбов'ю до інших дівчаток. Усьому виною неправильне виховання, неадекватне ставлення до жінок у культурі, в якій зростає дівчинка, вплив оточення та бажання до нього пристосуватися.😔

Ви навіть не уявляєте скільки разів від своїх дівчат я чула приблизно таке: мені стрілка не пасує, бо попередня візажист, у якої я була, сказала, що в мене маленькі очі і стрілка це підкреслить...Або оце сумне: я знаю, що в мене проблемна шкіра, тому червону помаду мені не можна фарбувати. 🤯🤯🤯

Оххх, ви не уявляєте як у мене в цей час підгорає👿👿👿

Ну, по-перше! Розповідаю "секрет" з внутрішньої кухні: деякі візажисти просто не вміють малювати стрілки, тому придумують міліон причин та відмазок, щоб їх не малювати😂 А що стосується червоної помади - візажист може просто не знати який відтінок підійде саме вам, або банально не має зараз в кейсі той самий потрібний червоний.

Ось, таким необережно кинутим словом в головах дівчат можна посіяти ціле поле нав'язаних умовностей.😠

Колись на одному з майтеркласів, я почула таку фразу: "Якщо ви не любите жінок, вам немає чого робити в цій професії!" Ця фраза закарбувалася у мене в пам'яті та дуже відгукнулася... Бо, якщо зупинитись і подумати, жінки приходять до візажистів у дуже тендітному та беззахистному становищі: без косметики, зі всіма своїми проблемами на шкірі, які ми дуже близько розглядаємо та концентруємось на їх виправленні, вони довіряють нам найцінніше: своє обличчя та настрій, з яким вони вийдуть з кабінету.🥰

Я намагаюся відшукати індивідуальність людини та спираюсь на неї, бо кожна з нас - унікальна. Я вмію бачити красу у нависаючій повіці, довгому носі з горбинкою,зморшках, тонких губах...і... шо там ще нам наполегливо нав'язують виправляти???😉

Написанням цього допису, я хочу підтримати вас, дівчтка, та сказати вам, що ви круті, що приймаєте участь в цьому челенджі - це черговий привід покопирсатися в собі та знайти сили проговорити самій собі про все прекрсане, що в нас є! ❤️😍

Я сама ще не до кінця знайшла той самий баланс любові до себе, бо це дуже кропітка, довга, та важка робота над собою.

Любов до себе — це давати собі час, бути бережним до себе, вірити в себе.

Любов до себе не може бути пов’язана з нашими успіхами чи не успіхами, з досягненнями та невдачами. Тоді це визнання, але не любов…

Любов до себе — наша суперсила! І я бажаю, щоб кожна з вас завжди вважала себе супержінкою!❤️