Vikulyk

Мій рейтинг гідрофільних масел. Люкс, корея чи органік?

Мій рейтинг гідрофільних масел. Люкс, корея чи органік?

Для чого таке маселко багато хто вкурсі, а хто ні і кому цікаво почути мої відчуття-велком! 😉

Давно доведений факт полягає в тому, що спф-компонент розчиняють жири, тому гідрофільне масло слугує найкращим видом очищення після нанесення таких засобів. Також часто я чула думку що гм дуже добре очищує пори і звужує їх, але особисто для мене це не діє, нажаль мої пори і до ідеалу надовго нічого забирає(

Оскільки я часто користуюсь засобами з спф, то маселко шукаю якомога комфортніше і почнемо ми з найнеулюбленішого))

Мій рейтинг гідрофільних масел. Люкс, корея чи органік?
Мій рейтинг гідрофільних масел. Люкс, корея чи органік?

Це корейська гідрофілка, саме звідси і пішла популярність такого засобу, ми знаємо наскільки азіатки дотошно полюбляють очищати свою шкіру, потім мазати, потім знов очищати, а мені хоч би крем під очі неполінуватись нанести наніч.

Перейдемо всетаки до першого продукту...

На мою думку він трохи сильніше за наступні два очищає шкіру, але має дуже неприємну текстуру і нагадує свинячий смалець, більше того запах той же. Де корейці віднайшли український продукт? Невідомо!

Приємніше на відчуття, його я купляла неоднаразово, але найшла кращий і дешевший засіб, тому повторювати небуду, але почесне друге місце віддам.

Нуууу, це хоч масло, але текстуру має досить таку приємну і збалансовану, а виноградний запах дуже приємний, змиває косметику прекрасно, тому і займає перше місце в моєму невеликому рейтингу і витісняє Живанші 😊

Всім раджу спробувати у своєму догляді ці масла))

Але дотримуватись двох правил: тримати на шкірі не більше хвилини і ретельно зверху змивати очищувальним гелем чи пінкою, тоді ваша шкірі буде очищена до скрипу.

Всім дякую за увагу 😘