Мій рейтинг гідрофільних масел. Люкс, корея чи о рганік?
Привіт. Гідрофільне масло в складі моєї косметики по догляду за обличчям засіло давно досить почесне і непохитне місце. Якби цей продукт закінчився і не було заміни, то такий факт змусив би мене нервуватись.
Для чого таке маселко багато хто вкурсі, а хто ні і кому цікаво почути мої відчуття-велком! 😉
Давно доведений факт полягає в тому, що спф-компонент розчиняють жири, тому гідрофільне масло слугує найкращим видом очищення після нанесення таких засобів. Також часто я чула думку що гм дуже добре очищує пори і звужує їх, але особисто для мене це не діє, нажаль мої пори і до ідеалу надовго нічого забирає(
Оскільки я часто користуюсь засобами з спф, то маселко шукаю якомога комфортніше і почнемо ми з найнеулюбленішого))
Elizavecca silky creamy cleansing melting cream
Це корейська гідрофілка, саме звідси і пішла популярність такого засобу, ми знаємо наскільки азіатки дотошно полюбляють очищати свою шкіру, потім мазати, потім знов очищати, а мені хоч би крем під очі неполінуватись нанести наніч.
Пер ейдемо всетаки до першого продукту...
На мою думку він трохи сильніше за наступні два очищає шкіру, але має дуже неприємну текстуру і нагадує свинячий смалець, більше того запах той же. Де корейці віднайшли український продукт? Невідомо!
Givenchy clean silky oil
Приємніше на відчуття, його я купляла неоднаразово, але найшла кращий і дешевший засіб, тому повторювати небуду, але почесне друге місце віддам.
Мій улюбленець! Radiant Seoul з деревним вугіллям
Нуууу, це хоч масло, але текстуру має досить таку приємну і збалансовану, а виноградний запах дуже приємний, змиває косметику прекрасно, тому і займає перше місце в моєму невеликому рейтингу і витісняє Живанші 😊
Всім раджу спробувати у своєму догляді ці масла))
Але дотримуватись двох правил: тримати на шкірі не більше хвилини і ретельно зверху змивати очищувальним гелем чи пінкою, тоді ваша шкірі буде очищена до скрипу.
Всім дякую за увагу 😘
Коментарі (0)