M O N D ✨️

Демакіяж у дорозі

Демакіяж у дорозі

Серветки на вигляд як звичайні вологі серветки, але просочені спеціальним засобом для демакіяжу. Мають легкий приємний аромат.

Опис:

У компактній упаковці – 20 виробів, виготовлених з високоякісного матеріалу. Формула спеціальної сироватки, розроблена на основі екстракту волошки і провітаміну B5, не містить спирту та інших агресивних компонентів. Вона добре розчиняє навіть водостійку косметику, видаляє забруднення й абсорбує надлишки себуму, водночас забезпечує пом'якшувальну, зволожувальну, протизапальну та заспокійливу дію.

В ефективності цього засобу я не була певна. І не дарма.

Макіяж змивають не ідеально, особливо тон. А ось із більш пігментними засобами справляються добре. Водостійкий макіяж прибирають важко.

Чутливій шкірі підійшли. Не сушать. Обов'язково після демакіяжу очищаю шкіру гелем для вмивання.

За розміром як звичайні серветки. Для мене великі. Можна сміливо розрізати на дві та замість 20 застосувань – буде 40.

Для використання поза домом серветки мають місце, але в звичайних умовах я виберу більш звичні та ефективні засоби.

_______

Marion Серветки для видалення макіяжу з обличчя, очей і шиї, для сухої та чутливої шкіри 20 шт.

Демакіяж у дорозі
Демакіяж у дорозі
Демакіяж у дорозі
Демакіяж у дорозі