M O N D ✨️

Один пристрій замість трьох

Один пристрій замість трьох

Знайшла свое архівне фото, де тестувала стайлер 3в1. І хоч, користуюсь ним зараз не часто, - це почесний мешканець мого бьюті-кутка. Для тих, хто як і я робить зачіски на особливі випадки, такий девайс буде у нагоді.

Мені служить він вже 4-й рік і я цілком задоволена. Замовляла на Алі від якогось ноу-нейм виробника. Схожі стайлери є на Промі при запиті "стайлер для волосся 3в1". Раджу купувати не найдешевші, з гідною якістю матеріалів.

Стайлер 3-в-1 робить:

  • вирівнювання
  • локони
  • гофре

і займає при цьому місце як один прилад, а не три.

Один пристрій замість трьох
Один пристрій замість трьох
Один пристрій замість трьох

◘ Заявлено такі характеристики:

Максимальна температура: 230°C

Мінімальна температура: 100°C

Живлення: 25 Вт-39 Вт

Спосіб підключення електричного кабелю: 360° Поворотний

Оптимальний час укладання: 3-5 хв

Розміри нагрівальної пластини: 110 х 30 мм

Діаметр термоелемента: до 15 мм

Не знаю, що за максимальна та мінімальна температура. За фактом регулятора температури нагрівання немає. Тобто хочу я чи ні, плойка гріється стандартно в 200°C. Регулятора температури дуже не вистачає.

Нагрівається швидко. Складнощів у використанні немає. Швидко випрямляє та робить гофре, а для локонів потрібно більше часу. З лаком результат тримається нормально.

Така універсальність особливо доречна та зручна, щоб брати із собою. Варто залишити плойку на роботі – і ваша зачіска завжди буде готова до будь-якого несподіваного корпоративу.

Чи є у вас такі стайлери, які обов'язково мають бути, навіть якщо користуєтеся рідко? :)