shelly_johnson

Засоби L'Oreal revitalift clinical🍊 #testmakeupclub

Засоби L'Oreal revitalift clinical🍊 #testmakeupclub

Яскравий боксік з неймовірним ароматом, але одному з продуктів все ж таки попало від мене😁.

Почну з засобу, який сподобався найбільше. Це справжнє відкриття для моєї сухої шкіри. Зазвичай багато умивалок сушать моє обличчя, але ця пінка виявилася дуже ніжною та ефективною. Навіть якщо я одразу не нанесу крем, немає відчуття сухості на обличчі. Я використовувала зранку та ввечері всього одну краплю, ретельно вспінюючи її на долонях, і наносила на обличчя. Аромат також приємно доповнює процедуру 😻. Рука тягнеться тепер тільки до неї.

Сироватка чудово зволожує шкіру та надає ефект сяяння. Але є декілька нюансів: на ніч вона може залишити трохи липкість. Тому мені більше подобається використовувати її вранці, коли ця легка липкість не заважає.

Ще мені не дуже сподобалась її консистенція або пипетка, не знаю у чому справа, але кожен раз коли я наносила сироватку на обличчя - вона обов'язково капала ще на підлогу😁

А також побачила що термін придатності після відкриття всього 3 місяці. Для мене це минус, бо я люблю чергувати різні засоби і мені вистачає їх більше ніж на 3 місяці😐

Флюїд має легку та приємну консистенцію, що робить його надзвичайно зручним у використанні. А ще для мене важливо те, що він ідеально поєднується з моїм тональним кремом та консілером. З ним мій макіяж виглядає ідеально, і я можу бути впевненою в захисті шкіри від сонця.

Ось тут вже не можу сказати однозначно, що вона суперова, тому що для мене усі тканинні маски однакові. І після цієї вау ефекту не побачила, вона добре зволожила напитала шкіру, як і усі маски до неї😁

Не пропустила ні дня користування засобами, так як хотілось зробити максимально інформативний допис. Поки що не побачила видимого результату, але здається пори стали трошки менш помітними, однозначно буду далі користуватись цією лінійкою. Пінка на стільки сподобалась, що думаю після закінчення - замовлю☺️ Також мій фаворит - Флюїд з спф.