Strange Love

Не рекомендую через побічки: Легендарний FEG для вій

Не рекомендую через побічки: Легендарний FEG для вій

Так, FEG справді працює. Проте є безліч підводних каменів, тільки з часом я зрозуміла, що не готова ризикувати здоров'ям заради довгих вій.

Дуже поширена побічка. FEG впливає на судини, робить їх більш видимими і запаленими. За рахунок того, що це відбувається поступово, ви не помічаєте змін, поки не побачите себе на фото. Отримую синці і вічне почервоніння, наче плакала всю ніч. На другому фото почервоніння пробивається навіть крізь консилер.

І це просто жах! Ні ламінування, ні нарощення не допомагають. Вії лізуть в довільному порядку, під різним кутом. До того ж вони значно світліші за ті, що росли ДО природнім шляхом без стимуляції. Найшвидше відростають кутики, тому усе дивиться максимально нерівномірно.

Моє бажання побороти комплекс привело до того, що я дуже довгий час ходила із запаленими повіками, як якийсь наркоман. Навіть консилер не допомагав. І все заради того, щоб на 2-4 мм видовжити короткі вії.

І так до кінця не зникло. Особливо у кутиках очей. А довгі вії посипалися уже через 2-3 місяці і повернулися до рідної довжини. Більше я не готова повертатися до FEG!