Олександра ☕️

Чудова сироватка з азелаїновою кислотою❤️

Чудова сироватка з азелаїновою кислотою❤️

Всім привіт! Нарешті я сюди повернулась.

Сподіваюсь, що тепер дописи будуть регулярніші.

Сьогодні головним героєм допису буде сироватка з азелаїновою кислотою від Cos de BAHA. Раніше я користувалась подібними сироватками (у мене була від Jole) і мені дуже сподобався ефект. Зменшились запалення та постакне. Закриті комедони також стали менш помітними. Оскільки звичної мені сироватки не було в наявності, я обрала цю (до речі вона була з хорошою знижкою).

Ціна: 392₴ (зі знижкою)

Об'єм: 30 мл

Країна: Південна Корея

Матеріал флакону: пластик

Колір: прозорий

Сироватка прийшла гарно упакована, коробка зроблена так, що флакон із сироваткою щільно стоїть і навряд чи сможешь пролитись при транспортуванні. Також на самому флаконі була захисна плівка, що також дуже тішить. А в самому флаконі є щось типу дозатора, який не дозволяє продукту залишатись з зовнішньої сторони піпетки і це, як на мене, дуже зручно.

Запаху у сироватки майже немає. Мені вистачає один раз набрати у піпетку і розподілити по шкірі обличчя. Вона не пече і доволі швидко сохне (хвилини через 2 вже немає ніякої липкості або інших неприємних відчуттів). На ранок після використання шкіра була пружна та гладенька, а запалення стали майже непомітні.

Загалом я дуже нею задоволена і ставлю 10/10.

Чудова сироватка з азелаїновою кислотою❤️
Чудова сироватка з азелаїновою кислотою❤️
Чудова сироватка з азелаїновою кислотою❤️