Anna_feerie

Крутезна пептидна сироватка Cos de Baha за дуже вигідною ціною!

Крутезна пептидна сироватка Cos de Baha за дуже вигідною ціною!

Всім привіт! Я Аня, і я фанат: 1) пептидів; 2) бренду Cos de Baha. Якщо ж поєднати обидва пункти, то можна отримати надзвичайно ефективну, дієву та приємну у використанні сироватку Cos de BAHA Peptide Serum With Matrixyl 3000 & Argireline.

Хоч дівчата вже жаліються на мої відгуки (як я жартую, що вже пів Клуба підсадила на Cos de Baha😁), але якщо серйзно, то багато учасниць вже спробували щось від цієї марки завдяки моїм дописам і залишились дуже задоволеними. Тому я не можу мовчати і не написати ще раз про нову баночку улюбленого пептидного серуму (тим більше, що зараз на нього класна знижка і можна взяти про запас 😉).

Крутезна пептидна сироватка Cos de Baha за дуже вигідною ціною!
Крутезна пептидна сироватка Cos de Baha за дуже вигідною ціною!
Крутезна пептидна сироватка Cos de Baha за дуже вигідною ціною!

По консистенції сироватка густенька, на все обличчя достатньо 2 краплі. При нанесенні одразу створюється трохи маслянисте відчуття, яке швидко проходить. Далі можна переходити до наступних етапів догляду (з жодним з моїх кремів не конфліктує). Засіб підсвічує шкіру і створює корейський глоу-ефект, який можна підсилити за допомогою крема, якщо ви таке любите😍.

Щодо результатів, то після використання шкіра стає пружнішою, стають менш помітними мімічні заломи, та й в цілому обличчя виглядає свіжішим і більш відпочившим (мені ось скоро 37, тому все, що дозволяє стерти сліди життєвої втоми - мій мастхев)). Наразі я взяла до пари до цієї крихітки ще й пептидний тонер (і планую додати крем, щоб точно не залишити зайвим лініям на шікірі жодного шансу 😆).

Дівчатка, хто вже спробував, діліться враженнями у коментарях)). Ну, а на черзі в мене відгук про сироватку Cos de Baha з вітаміном С та її фантастичні результати, - тож, не перемикайтесь!)