Demchenko Alina

Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart

Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart
Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart
Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart

Про бренд Mareve в клубі вже всі чули і вже 80% точно щось та тестувала. Це Український бренд, який вирішив заповнити ароматом від ванної кімнати до вашого тіла. У Mareve є, як аромодифузори і спреї для дому, так і ароматні бомбочки для ванної та парфумовані гелі для душу. Я вирішила почати своє знайомство саме з ароматів для дому. Вибір пав саме на спреї, бо саме завдяки подібному форматі, можна створити настрій у всій оселі за лічині хвилини та мінімум витрат засобу.

Дизайн їх засобів мені імпонує. Чорний лаконічний дизайн, скляне пакування. Виглядає досить гарно і не дарма деякі учасники спільноти, беруть засоби цього бренду на подарунок - дійсно дуже гарно.

Першим я почала тестувати Lemon Tart. І ось питання : Чому я не прочитала відгуки???

Що я очікувала отримати : в моєму розумінні, лимонний тарт повинен мати солодкі ноти, суміш ванілі, сливок і солодкого лимонного конфетюру. Я очікуваа отримати солодкий аромат з нотами цитрусу, а отримала .... освіжувач повітря за 40грн.

Чесно кажучи, мене вразило на скільки дешевий і не приємний аромат. Авжеж, в парфумерії трапляється таке, що цитрусові свіжі аромати віддають освіжувачем, але тут освіжувач здається єлітною парфумерією. Хімозний запах в перемішку зі спиртом, не стійкий і не перекриває ніяких запахів, які б хотілось замаскувати.

Я скажу одразу : я рада що саме цей аромат не залишається на текстилі і в повітрі довго. Бо це і близько не тарт... Навіть не лімончелло.

Хочу одразу сказати, що інші три аромати що в мене є - зовсім інші. Тому цей допис не про всю продукцію і про стійкість всіх спреїів для дому, а саме про цей аромат.

Уникайте його. Думаю що і дифузор - теж так собі аромат.

Доречі, він ще і швидко розходується. Тут всього 100мл. Саме в цьому ароматі - я рада що він не довго прослужить.

Що до розпилювана, буває підтікає. Але не бризгає, а гарно ропилюється.

Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart
Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart
Пошук ідеального аромату для дому від бренда Mareve : Lemon Tart