Vikulyk

L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)

L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)
L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)
  • L'Oréal Revitalift Clinical spf50-Anti-UV Fluid
  1. Дійсно флюїд, текстура класна легка, доволі рідка,дещо нагадує мені один з улюблених сонцезахистів від Клінік, саме в плані консистенції. Як на мене така текстура більш економна, бо люксового спф вистачило мені надовго.
  2. Доволі непогано розприділяється і вбирається ,не залишаючи білої маски на обличчі.
  3. Містить хімічні фільтри, не було ніяких проблем з пігментацією під час використання, в плані захисту теж чудово підійшов.
  4. Не викликав висипань, всі подібні засоби змиваю: гідрофілка+гель.

Оцінка 10/10

L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)
L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)
L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C це ж класно)

2.L'Oréal Revitalift Vitamin C Cleanser

  • Доволі не м'який очищуючий засіб, але почервоніння чи лущення не викликав, при тому, що я користуюсь тритиноїном.
  • Очищення тут достатньо, але обов'язкове зволоження після нього, щоб уникнути стягнутості.
  • Шкіра доволі свіжа і бадьора після використання.
  • У складі саліцилова кислота і вітамін с, у мене враження ніби тон обличчя трохи вирівнявся після постійного використання цього гелю.

Оцінка 8,5/10

3. L'Oréal Revitalift Clinical Vitamin C сиворотка

  • Теж дуже сподобалась текстура, липне хвилинки дві, потім вбирається і шкіра навпаки практично матова, при цьому відчувається зволоження.
  • Личко підтягнуте, сяюче і гладеньке.
  • Містить вітамін с, е, і теж саліцилову кислоту.
  • Висипів і лущень не викликав, з іншим доглядом не конфліктує, з декоративною косметикою теж.
  • Також не могла не оцінити дуже стильну скляну баночку, виглядає дорого.

Оцінка 10/10

L'Oréal Revitalift Vitamin C тканинна маска

  • Залишає доволі видимий слід після використання ще довгий час, але якщо нанести зверху тональний крем, то весь блиск перекривається і перестає надокучати.
  • Сама масочка доволі зручна, гарно кріпиться до обличчя і не сповзає, розмір і форма теж ідеально мені підійшли
  • Я такі масочки використовую доволі рідко, але відчуття після неї непогані: шкіра сяюча і зволожена.
  • Не знаю чи рекомендувати, бо не фанат такого формату, але все ж було цікаво спробувати.

Оцінка 8/10

Загалом цей боксик для мене дуууже навіть)) Продукти викликали суто позитивні враження, тим паче ціна сповна адекватна. Особливо сподобались спф-флюїд і сиворотка, не чекала від Лореаль такої якості ❤️