Євгенія 👩

Зібрала всю колекцію арома-барів від Weleda🤩

Зібрала всю колекцію арома-барів від Weleda🤩

Всім привіт ✌️

Вперше з арома-барами (або просто милом😅) я познайомилася на таємному тестуванні від makeup. Використавши 2 брусочки, які у мене були, вирішила, що хочу замовити їх повторно. Потім, згадала, що дуже хотіла спробувати аромат із лавандою, а потім (що вже дрібнитися), взяла ще й аромат з імбиром). У результаті, купила всі 4 аромати, які є в цій лінійці продуктів. Ділюсь враженнями👇

Зібрала всю колекцію арома-барів від Weleda🤩

Ці красені у мене були на тестуванні, докладний допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/15092/
Повторюватися не буду). Тому коротко 👇
Обидва арома-бари мені сподобалися, дуже ароматні, добре піняться і очищають шкіру.
1-го брусочка мені вистачило на 1,5 місяці щоденного використання, ранок/вечір.

Спочатку я дуже хотіла саме цей аромат, але після допису про нього від O’Ostah (https://club.makeup.com.ua/post/15165/) почала сумніватися). Хотіла понюхати його десь у магазині, але так і не знайшла у продажу, тому таки замовила).

  • За формою це мило нічим не відрізняється від попередніх - овальне з легким вигином. Розмір середній, в мильницю поміщається, у руці лежить зручно).
  • Єдина відмінність від інших арома-барів – це колір, лавандове мило дуже світле, але ж на його якість це ніяк не впливає)
  • Аромат. Це могло бути очікуванням-реальністю, але після допису O’Ostah, я вже була готова до не дуже насиченого запаху, так і сталося). Арома-бар дійсно пахне лавандою, але запах супер-ніжний і легкий, немає відчуття лавандового поля, як я очікувала). Не можу сказати, що я розчарована, адже мило пахне приємно і сподобається тим, хто не любить яскравих ароматів, але, як на мене, саме лавандовий арома-бар - найневдаліший із усіх 4-х варіантів, у плані запаху)
  • У використанні мило відмінне, як і його брати. Воно чудово піниться, добре очищує, не сушить і не стягує шкіру, економічно витрачається, не розмокає.
  • Знову ж таки, твердий, гладкий брусочок, який добре піниться і дає ніжну, злегка кремову, приємну до шкіри пінку.
  • Аромат. Це той арома-бар, який я й чекала – насичений, яскравий, бадьорий. У ньому чітко відчувається різка нотка імбиру, яка гармонійно поєднується з солодкістю апельсина і гіркуватим ароматом його скоринки. Запах дуже цікавий і приємний, мені нагадує холодну зиму, коли ти із задоволенням попиваєш гарячий імбирний чай). Запах кілька годин залишається на шкірі, легким шлейфом. Ароматизує ванну кімнату краще, ніж будь-який аромадифузор).

Я вже встигла скласти свій рейтинг арома-барів від Weleda:

  • "Герань та "Літсеа Кубеба" - це самий крутезний аромат в цій лінійці, принаймні для мене)
  • "Імбир та Гіркий апельсин" - ще один дуже насичений, бадьорий аромат, ідеально підходить для ранкового душу)
  • "Іланг-іланг та ірис" - не гірший, ніж попередній, щоправда трохи ніжніший, але однозначно заслуговує на увагу)
  • "Лаванда та ветівер" - ніжна, приємна лаванда, але не надто насичена, як попередні арома-бари, тому не дуже мене вразила). Однак, вона 100% сподобається поціновувачам натуральних, спокійних ароматів.

Якщо говорити про використання, то абсолютно всі арома-бари мені сподобалися, тому що:

  • Мають натуральний склад
  • Дають густу, ніжну пінку.
  • Добре очищують, можна навіть сказати, що до скрипу, але при цьому не травмують і не пересушують шкіру.
  • Відмінно змиваються, не залишаючи на шкірі відчуття липкості, жирності та плівки.
  • Економічно витрачаються

Якщо ви ще не встигли познайомитись із цим дивом, то дуже раджу).

Дякую за увагу💕