saybeautyk

«Я відкриваюсь під кінець»

«Я відкриваюсь під кінець»

На цей пост я зріла дуже довго. Фото зробила ще в травні, сьогодні вже кінець вересня.

Скажу чесно: я навіть зараз не дуже уявляю, що розповісти про цей продукт, але постараюсь бути максимально чесною.

Молочна кислота - АНА-кислота, компонент НЗФ нашої шкіри і одна з найбільш універсальних. Вона підходить всім типам шкіри, але на всіх працює по-різному. На мою думку, краще за все вона буде працювати на сухій/віковій шкірі. Я ж маю проблемну, тонку, пористу і комбіновану.

Для себе обирала концентрацію 10% (є ще 5%), адже моя шкіра з кислотами знайома давно і вже пройшла вогонь і воду 😂

Бренд The Ordinary відрізняється серед інших доволі простими і лаконічними формулами засобів.

Aqua (Water) - водичка;

Lactic Acid - молочна кислота, ексфоліація в зволоження шкіри за рахунок посилення синтезу власних церамідів;

Glycerin - також є компонентом НЗФ, функція - утримання вологи у шкірі;

Pentylene Glycol - зволоження, розчинник;

Potassium Citrate - регулює рН засобу;

Arginine - амінокислота, входить до складу НЗФ, допомагає синтезувати вироблення колагену;

Triethanolamine - буферизація;

Sodium Hyaluronate Crosspolymer - утримання вологи у шкірі;

Tasmannia Lanceolata Fruit/leaf Extract - екстракт тасманського перцю, має протизапальні, заспокоюючі та антиоксидантні властивості;

Acacia Senegal Gum - акацієва камедь, загусник, емульгатор;

Xanthan Gum - загусник;

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate - компонент, що нейтралізує іони металів у продукті;

PPG - емульгатор, зволожувач.

Склад дійсно дуже простий і зрозумілий.

Я використовувала даний продукт по-різному: соло і в поєднанні з іншими засобами, такими як саліцилова кислота, бензоїл пероксид, азелаїнова кислота. На моїй шкірі дана сироватка працює супер-лагідно, тому ніякого подразнення чи неприємних відчуттів не викликала навіть в поєднанні з доволі агресивними засобами. Лише деколи - невеличке поколювання у переселених ділянках обличчя.

Аромат у продукту доволі кисленький, дійсно нагадує натуральну молочну сироватку.

Колір - прозоро-бурштиновий, я б так його описала.

Текстура - рідка, але не водяниста, трохи тягуча начебто. І, знову ж таки, вона при розтиранні піниться, але слава Богу не так, як їх ніацинамід. Тому я зазвичай наношу не розтираючими, а прихлопуючими рухами.

Я користувалася сироваткою виключно у вечірній рутині.

Зранку шкіра приємна і "сяюча", якщо можна так сказати. Я не знаю, як правильно описати цей вигляд, але мене точно зрозуміють дівчата, які використовують такі лагідні кислоти в знають, як вони діють.

Це чудовий засіб на випадок, коли шкіра пересушена/подразнена, сильні активи протипоказані, але треба якось приводити обличчя до тями.

Я не помітила супер накопичувального ефекту про систематичному використанні. Думаю, це через те, що я зі своєю шкіру не зовсім цільова аудиторія даного продукту. Для мене це більш допоміжний актив, типу "провідник". Але ефект на ранок мені подобається - тут не буде якоїсь чарівної роботи із запаленнями та постакне (в принципі і не повинно бути), але пори стягнуті, обличчя гладеньке і трохи навіть типу "plump".

Чи рекомендую я сироватку? Так! Вона мені сподобалась, але знову ж таки, на кожен продукт - свій споживач. Тут вже треба зважувати за і проти та розуміти, ваш це актив чи ні. Для сухої і нормальної шкіри це буде ідеальний нічний кислотний серум, який дає ніжну мʼяку ексфоліацію, легке заоложення і сяйво.

Дякую за увагу ❤️