Alina Litva

Про гребінці

Про гребінці

Мій набір складається із детанглера Ikoo, продувного гребеня Janeke та брашинга Olivia Garden. Розберемося, що й до чого.

Розплутують найскладніші справи. Дуже потрібна річ у побуті, особливо, якщо волосся густе і пористе, тобто схильне до сплутування. Класика – Тангл Тизер.

Ними ж класно прочісувати маски, так вони краще розподіляються і на виході маємо ефект майже салонного догляду.

Створений саме для проставлення кореня, для об’єму. Захоплюємо пасмо гребінцем, перенаправляємо проти росту волосся, дуємо знизу нагору. Будь-який стайлінг для об'єму працює у сто разів потужніше у парі з таким помічником.

Особисто в мене Janeke, але до цього були інші бренди, особливої різниці між ними немає. Беріть, або з не дуже гострими зубчиками, або з «кульками» на кінцях, щоб не дряпати шкіру голови. До речі, у бюджетних гребінців ці «кульки» мають властивість швидко злітати, користуватися ними потім болісно, так що іноді є сенс брати дорожче, але на довше.

Найголовніший із інструментів. Потрібний усім, у кого є волосся, тому що саме укладання на браш допомагає закрити лусочки, розгладити його і отримати ідеальне блискуче полотно волосся.

Просто гребінці з ворсом - це ідеальна опція для випрямлення та позбавлення від пуху, якщо вам шкода щодня тягнути волосся випрямлювачем. Не стала виділяти в окрему категорію. Все-таки функція схожа - згладити лусочки, випрямити. Хоча навіть від звичайного керамічного волосся виходить гладким і блискучим, якщо укладаєте на стайлінг (будь-який стайлінг-крем, термозахист).

Найуніверсальніші діаметри брашів від 32 до 45 мм. Я віддаю перевагу Olivia Garden з подовженим полотном, тому що він дозволяє працювати з ширшим пасмом, а значить швидше.

Необхідний, якщо ви любите текстурні укладки, тому що їм можна чудово розібрати накрутку або пройтися ним по свіжому стайлінгу. Дивіться, щоб матеріал був не супер кволий, а то одна зачіпка об волосся і гребінець стає непридатним до подальшого використання.

Не укладайте сильно мокре волосся: або підсушіть всю масу волосся відразу відсотків на 70, або перед брашем кожен шар окремо.