Тетяна Супронюк

Зняття макіяжу: міцелярна вода VS гідрофільна олія

Зняття макіяжу: міцелярна вода VS гідрофільна олія

Міцелярна вода містить міцели - це активні очищуючі частинки, що притягують макіяж та забруднення, як магніт, для ефективного очищення без зайвого тертя.

Міцелярний розчин Vichy Purete Thermale Solution Micellaire Demaquillante 3 in 1:

- розроблений спеціально для ніжної і чутливої шкіри;
- повністю видаляє зі шкірного покриву макіяж;
- делікатно очищає епідерміс від забруднень і пилу;
- заспокоює запалення і подразнення;
- не сушить шкіру;
- робить епідерміс шовковистим, гладеньким і м'яким.

Спосіб застосування: нанести розчин на ватний диск і протерти ділянку шкіри, яку необхідно очистити.

Я дуже люблю фарбуватися, і макіяж у мене не легкий. Для мене повне зняття макіяжу за допомогою міцелярної води не зручне. Потрібна велика кількість спонжів, багато часу витрачається на тертя, макіяж ще до кінця не знятий, а шкіра вже червона і натерта.... Я використовую міцелярний розчин для точкового зняття макіяжу, або його коригування.

Міцелярну воду обов'язково потрібно змивати пінкою або гелем для вмивання!

Купувала набір для подорожі Vichy і там була ця міцелярна вода.

Зняття макіяжу: міцелярна вода VS гідрофільна олія

Гідрофільна олія ретельно видаляє макіяж і повсякденні забруднення, надлишки шкірного жиру та зроговілі клітини, глибоко очищує пори.

Гідрофільна олія популярного бренда Elizavecca - це суміш ефірних олій, які під час контакту з водою утворюють кремову емульсію. Засіб на 90% складається з оливкової олії.

Завдяки своєму натуральному складу не викликає алергічних реакцій або подразнення.

Спосіб застосування: нанести на (обов'язково!) суху шкіру обличчя, помасажувати 1-2 хвилини, потім змочити долоні теплою водою і повторно помасажувати обличчя.

Під впливом води олія перетвориться на емульсію, яка чудово розчиняє макіяж. Далі змийте засіб водою.

Гідрофільна олія економна, два натискання достатньо щоб розчинити навіть стійкий макіяж.

Після використання гідрофільної олії потрібно обов'язково вмитися пінкою або гелем для вмивання!