Alyona Fedyk

Міцелярна пінка La Roche-Posay Physiological: новий підхід до очищення

Міцелярна пінка La Roche-Posay Physiological: новий підхід до очищення

Пінка з серії Physiological від La Roche-Posay створена для всіх типів шкіри, але рекомендається для чутливої. Формула засобу не містить мила, спирту, консервантів, барвників і парабенів. Вже на цьому етапі зрозуміло, що очищення буде дуже ніжним та делікатним.

Міцелярна пінка La Roche-Posay Physiological: новий підхід до очищення

Міцеллярна вода - це завжди перший етап очищення, але з цією пінкою його можна оминути. Як для людини, яка ніколи не ігнорувала змивання мейку ватними дисками, змоченими у міцелярній воді, в моїй голові ерор) Я забуваю, що можна одразу вмитись пінкою і не тратити час на ці маніпуляції. До речі, виробник вказує, що при вмиванні краще оминати зону очей, але я цього не роблю. Пінка дуже ніжна, вона не сушить, та й немає в ній нічого такого, що могло б шкодити тонкій шкірі навколо очей. Вмиваюсь без страху:)

Ну яка ж може бути текстура у пінки? Легка, невагома, дуже ніжна. Дозатор видає невелику кількість засобу, завдяки чому він економний. Перші рази я натискала двічі, але цього, відверто кажучи, забагато. Пінка дуже повітряна і об‘ємна, на шкірі вона приємно ковзає та дарує відчуття свіжості миттєво. Отож, якщо порівнювати з гелем для вмивання Pharmaceris, то пінка однозначно вигідніша з точки зору економії. Здається, я знайшла нового фаворита.

  • Aqua / Water, Dipropylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-30 Glyceryl Cocoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Poloxamer 184, Disodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance.

Як бачите, нічого надшкідливого:) La Roche-Posay, наскільки мені відомо, завжди дбає про безпечність складових.

Аромат засобу надзвичайно приємний. Відчуваю кремові ноти та свіжість огірка. Він ненав‘язливий, а на шкірі лишається ледь відчутним серпанком.

Пінка не залишає після себе відчуття сухості та стягнуточті. Для мене це великий плюс, бо я не завжди встигаю за 3 секунди нанести тонік)) Вірніше, ніколи не встигаю)

Вмивання проротягом тижнів покаже, наскільки цей засіб мені підходить. Але я знаю свою шкіру: все, що їй не подобається, вона «відкидає» одразу ж. На сьогодні ніяких прищів, підшкірників, запалень… Лише відчуття свіжості та м‘якості - а це найголовніше.