Євгенія 👩

Ще одна покупка під впливом тик-току😉

Ще одна покупка під впливом тик-току😉

Всім привіт✌️

Останнім часом продукція Under Twenty просто заполонила мої соціальні мережі. Коли бачиш один раз, то не звертаєш увагу, коли бачиш 101 раз, то вже замислюєшся про покупку😂. Я подивилася безліч відгуків про цей тонік, як у відео, так і в текстовому форматі. В основному, тонік розхвалюють, особливу увагу приділяючи його натуральному, класному склад

Як завжди, ведуся на рекламу та хороші відгуки, тому тонік купила, тим більше, що ціна у нього казково низька). Ділюсь враженнями👇

Тонік представлений у флаконі із напівпрозорого пластику, що дозволяє стежити за витратою засобу. Кришка фліп-топ, флакон закривається міцно і сама по собі не відкривається. Дозатор у вигляді вузького отвору, економічно виділяє тонік, не бризкається і не тече.

Об'єм: 200 мл. Витрата цілком економічна, за місяць щоденного використання (ранок/вечір) - витратилася лише половина флакону.

Склад тоніка справді непоганий, але його не можна назвати супер-натуральним, через різні хімічні сполуки та консерванти (наприклад, Sodium Benzoate і Potassium Sorbate), які не є повністю натуральними і можуть бути виготовлені шляхом хімічних процесів.

Серед цікавого в складі можу виділити:

  • Betaine - Бетаїн: Це рослинний інгредієнт, який також використовується для зволоження шкіри.
  • Sodium Salicylate - Солі саліцилової кислоти: Саліцилат нерідко використовується в косметиці як засіб для ексфоліації шкіри та вирівнювання її текстури.
  • Allantoin - Алантоїн: Інгредієнт, який допомагає заспокоїти та зволожити шкіру.
  • Arctium Majus Root Extract - Екстракт кореня лопуха: Цей екстракт може мати антиоксидантні властивості та використовується як засіб для догляду за шкірою.
  • Centella Asiatica Extract - Екстракт центелли азійської: Цей екстракт також може допомагати заспокоїти і зволожити шкіру.
  • Glycyrrhiza Glabra Root Extract - Екстракт кореня лакриці: Використовується для освітлення шкіри та зменшення запалення.
  • Консистенція як проста водичка, на дотик не жирна і не олійна, приємна до шкіри.
  • Аромат насичений, він свіжо-солодкий і наче в ньому є ноти огірка та алое. В цілому, я люблю смачні аромати, і тонік пахне приємно, але, як для доглядової косметики, він все ж таки занадто насичений. Крім того, аромат ще хвилин 30 чітко відчувається на шкірі, що також, трохи напружує.

*Однак, тут важливо ще раз відзначити, що аромат приємний, а його сприйняття та насиченість – це мої особисті забубони).

Тонік використовую протягом 1 місяця, щодня, вранці та ввечері.

  • Він приємно наноситься на шкіру і рівномірно розподіляється.
  • Відразу після нанесення, на шкірі відчувається легкий лоскіт, але він не викликає ніякого дискомфорту, навпаки - тільки приємні відчуття. Крім того, лоскотання дуже швидко зникає, коли тонік повністю вбирається.
  • Вбирається текстура моментально, не минає й хвилини.
  • Тонік не конфліктує з іншими засобами для догляду за шкірою.
  • Він не стягує, не сушить, не провокує активної роботи сальних залоз.
  • Він дає моментальний, а не накопичувальний ефект.
  • Тонік дійсно добре матує шкіру, можна навіть сказати, що до скрипу і при цьому, шкіра не сушиться. Ефект матовості триває близько 6 годин (без макіяжу).
  • Надає шкірі блиску та візуально вирівнює тон шляхом освітлення.
  • На дотик шкіра стає більш м'якою та гладкою.

Ось такий ефект я отримую від цього тоніка☝️.

А тепер про обіцянки виробника👇:

  • "має протизапальну і загоювальну дії" - Взагалі ні. Так уже склалося, що через стрес, мене жахливо обсипало підшкірними висипаннями, причому не тільки на обличчі, а й на шиї. Тонік абсолютно ніяк не вплинув на їхнє загоєння, навіть мінімально.
  • Омолоджують і відновлюють шкіру - таку дію також не помітила.
  • Запобігає появі чорних цяток - всі мої цятки на місці, навіть не можу сказати, що тонік їх хоча б трохи висвітлив.

Виходячи з вищенаписаного, можу сказати, що тонік відмінно матує, думаю, що припаде до душі власницям жирного та комбінованого типу шкіри. Однак, я думаю, що він буде абсолютно марним при боротьбі з висипаннями і особливо з акне.

Дякую за увагу💕