Юльчик

Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals

Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals

Знайти справді якісний і недорогий гель для вмивання, який буде гарно очищувати шкіру обличчя, але, при цьому, не сушити її, задача не з простих😊

По дуже позитивним відгукам я вирішила спробувати Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals і, забігаючи наперед, скажу, що він мені дуже сподобався!

Що зручно, флакон має дозатор – я дуже люблю саме такі пакування у засобах доглядової косметики.

Сам гель досить густий, прозорого кольору.

Гарно піниться, тому вистачає його надовго. Я користуюсь одним флаконом вже майже три місяці і у мене залишилась ще половина.

Змивається зі шкіри легко, не залишаючи відчуття противної мильної плівки.

Має дуже приємний освіжаючий запах, який ще деякий час відчувається на шкірі після змивання гелю.

Але що основне – гель ретельно, але дуже м’яко очищує шкіру. Гарно змиває будь-які забруднення, шкірний жир, залишки попередніх очищувальних засобів (гідрофільної олії чи міцелярки), декоративну косметику. При цьому, після використання гелю шкіра наче дихає – така свіжа, ніжна і гладенька, а головне – абсолютно не пересушена, навіть немає відчуття стянутості. Дуже приємні і комфортні відчуття після використання цього гелю для вмивання!

Очі гель також не подразнює і не викликає печіння.

Свою основну функцію – очищення шкіри обличчя - гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals виконує на відмінно! Я дуже задоволена цим засобом і, чесно кажучи, за таку ціну навіть не розраховувала на таку хорошу якість!

Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals