Vikulyk

Мій подарунковий бокс від Mareve

Мій подарунковий бокс від Mareve

Парфумоване молочко для тіла з шиммером "White Pearl"

Запах теж доволі насичений:ванільно-банановий, злітає теж відносно швидко ( до години часу), мені цей аромат подобається.

Але ефект зволоження шкіри тут доволі тривалий на мою думку, вона м‘яка і ніжна.

Містить в собі дуже красивий виразний шимер, я такі блискучки обожнюю.

За 169 грн чудове молочко)))

Мій подарунковий бокс від Mareve
Мій подарунковий бокс від Mareve
Мій подарунковий бокс від Mareve
Мій подарунковий бокс від Mareve

MAREVE Dark Idol

Притуливши до носа флакончик відчуваю запах клею чи якоїсь резини, жасміну і трішки чорної гіркої кави.

З першого пшику тут доволі різкий бергамот з жасміном, з часом він набуває більше ванільно-кавових ноток і стає уже доволі приємним і пластичним, мій чоловік доречі похвалив цей запах, не скажу, що це на 100% моє, але мені здається аромат підійде доволі багатьом і не буде викликати відрази.

Цей запах якраз підходить на осінь, під прогулянки під дощем по осінньому листю.

Стійкість мене відверто розчаровує, годинки 3 на одязі, хоч сам аромат сприймається нормально, особливо, коли всідається, бо на перших хвилинах явно не те.

Дійсно схожий на Блек Опіум, правда другий мені більш солодкий і насичений і тішить стійкістю, при цьому ціна майже в 10 разів більша.

Аромасаше парфумоване "Dark Idol"

Тут одразу вічувається приємний аромат в стилі східних парфумів, він доволі насичений і пахне сильно.

Можна вішати в шафу чи в машині, буде дуже гарно пахнути.

Цікаво, наскільки довготривала його дія, але поки все класно.

Я не можу передати, наскільки мені було приємно виграти цей бокс і отримати таку шалену підтримку від вас. Дякую мої дівчата ❤️

І відео-творчість на останок 😃