Zhukovka 🌸

Я в шоці 。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。

Я в шоці 。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。
Я в шоці 。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。

Fraulein це справжнє диво 😻

Дівчата, нещодавно ця красуня поділилась своїм враженням від подарункового боксу ось тут :

https://club.makeup.com.ua/post/29287/

І

І в ньому Fraulein розповіла , що парфумоване молочко для тіла від Mareve містить ну таааак багато блискіток , що всі джинси були в шимері і тому його треба відкласти ✨

Я , як справжня сорока , не могла пройти повз і в коментарях написала, що раділа б сяючим джинсам👖 На що люба Fraulein відповіла , що буде рада подарувати цей прекрасний флакончик мені 💘

Мені дуже не зручно, адже я народилася на подарунок і а той же час неймовірно приємно , адже ви тільки погляньте на цю красу 😻

Я в захваті від цієї милоти 🥹

Коробочка прийшла власноруч прикрашена рожевою стрічкою🎀 і до стрічки був прикріплений браслетик з моїм нікнеймом Zhukovka 🌸

Я ,як мала дитина, не могла втерпіти , щоб не відкрити її одразу ж і знайшла там такі скарби :

  1. Парфумоване молочко для тіла з шимером "White Pearl"MARÊVE
  2. Очищаюча маска для обличчя BIOAQUA Avocado Deep Cleansing Mud Film з екстрактом авокадо
  3. Маска для обличчя Just Kawaii Evening Mask Egg Secret Hydrobalance & Antiwrinkle
  4. Спонж для макіяжу
    Qianlili Beauty Blender
  5. І такі милі серденька ❤️

Красунечка , я тобі безмежно вдячна за ці приємні емоції 💕 Я , наче мала дитина, тішуся і радію цьому сяючому подаруночку, який так приємно пахне 🍦 Тепер цей аромат у мене буде асоціюватися з тобою!Обіймаю 🫂