Vikulyk

Зворотнє миття голови. Тренд 2023 року

Зворотнє миття голови. Тренд 2023 року

Для цього я взяла 2 продукти:

  1. Шампунь Комекс, він мені подобається, адже бережно і ретельно очищує волосся, шкіра голови з ним наче дихає і волосся в загальному виглядає більш блискучим, але мені потрібна завжди маска чи бальзам, бо в мене тонке пористе і хвилясте волосся.
  2. Маска Una Hair Food Coconut Oil Restorative Conditioner, вона доволі поживна, дає блиск і добре розплутує.
Зворотнє миття голови. Тренд 2023 року

Декілька правил методу:

  1. Наносити бальзам можна навіть на коріння, але дозволяється і на кінчики, я нанесла, трохи вище ніж зазвичай, але на саму голову побоялась.
  2. Тримати бальзам чи маску потрібно якомога довше.
  3. Змивати шампунем.
  4. Процедуру не рекомендують робити кожне миття, задля уникнення забиття пор шкіри голови.
  5. Волосся повинне стати об‘ємним, блискучим, більш згладженим( що для мене супер важливо),менше жирніти і вам не потрібно використовувати додаткових олійок після миття. Просто від усіх бід.

Моє враження:

  1. Після миття я не відчувала отої гладкості, що часто дає маска в кінці.
  2. Зразу по довжині з’явився ковтунець, який я ледве розплутала і взагалі волосся плутається і зачіпається
  3. Після висихання волосся виглядало більш сухим і ще досі заплутаним.
  4. Об‘єм дійсно добрий, волосся чисте, це мене не здивувало 😅
  5. Засоби в класичному використанні працюють добре, але тут все пішло не по плану.

Метод Пре-пу це для мене розчарування , це просто «як перевести бальзам», який ви потім практично змиєте шампунем. Я щось не до кінця вірила в гарний результат, але цікаво було спробувати, бо описували цей спосіб дуже спокусливо .

Я думаю моєму пористому, тонкому волоссю просто необхідна вкінці живильна маска, як ковток свіжого повітря.

Такий тренд виявився для мене невдалим, довелось добротно нанести олійку від Керастаз і ситуація покращилась.

Тут відгук на олійку:

https://club.makeup.com.ua/post/11739/