Strange Love

Тінт для губ "Ожина" Colour Intense: Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 для бідних

Тінт для губ "Ожина" Colour Intense: Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 для бідних
Тінт для губ "Ожина" Colour Intense: Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 для бідних
Тінт для губ "Ожина" Colour Intense: Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 для бідних

Тінт-бальзам для губ "Ожина" Colour Intense від українського бренду Colour Intense - це унікальний продукт, який поєднує в собі властивості тінту і бальзаму. Він забезпечує ніжний колір, який довго тримається, і при цьому дбайливо доглядає за губами, зволожуючи і живлячи їх.



⚫Текстура: Тінт-бальзам має легку текстуру, яка легко наноситься і рівномірно розподіляється по губах. Проте мені б хотілося, щоб вона більше таяла на губах і була жирнішою.


⚫Відтінок: Я боялася, що цей тінт може виявитися надто холодним для мене, проте відтінок шикарно підкреслив мої губи. Тінт-бальзам "Ожина" має насичений чорний колір, який на шкірі перетворюється на фіолетово-рожевий, буряковий. Колір добре підкреслює природній відтінок губ і не вицвітає протягом дня.


⚫ Стійкість: Тінт-бальзам тримається на губах протягом 6-8 годин. Він не зникає при поцілунках, їжі та питті.



⚫ Догляд: Тінт-бальзам містить натуральні інгредієнти, які зволожують і живлять губи. Проте якщо у вас сухі від природи губи, його зволоження буде замало, мушу це визнати. Наніч все одно доводиться наносити Vasеline.


Тінт-бальзам для губ "Ожина" Colour Intense - це чудовий продукт, який поєднує в собі красу і догляд. Він ідеально підходить для щоденного використання.

Тінт для губ "Ожина" Colour Intense: Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 для бідних

Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 Noir Révélateur - це також тінт-бальзам для губ, який має насичений чорний колір.


Основні відмінності між цими двома продуктам?

Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 Noir Révélateur коштує близько 900-700 гривень, що в 13-15 разів дорожче, ніж тінт-бальзам для губ "Ожина" Colour Intense. Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 Noir Révélateur упакований в більш елегантну тубу.


Який продукт краще?

Це залежить від ваших потреб і бюджету. Якщо ви шукаєте якісний тінт-бальзам для губ, який не буде сильно бентежити вас своєю ціною, то бальзам для губ "Ожина" Colour Intense - це відмінний варіант. Якщо ж ви хочете отримати продукт преміум-класу з елегантною упаковкою, то Givenchy Rouge Interdit Vinyl 16 Noir Révélateur - це те, що вам потрібно.

Щодо відтінку, то то вони в обох тінтах майже ідентичні, на губах різниці не буде.