M O N D ✨️

Олія для очищення шкіри, до якої є питання

Олія для очищення шкіри, до якої є питання

Знайомство з гідрофільною олією почала з NaturalME. - Не вдалий варіант, але я знайшла для нього оптимальне застосування.

Опис:

Легка гідрофільна олія з емульгатором призначена для щоденного вмивання обличчя. Створено на основі натуральних рослинних олій, що мають поживні, регенеруючі та заспокійливі властивості. Особливо рекомендується для чутливої, сухої та судинної шкіри.

99% інгредієнтів натурального походження.

Баночка вміщує 100 мл. Подобається ніжне оформлення та дозатор. Баночка закривається простим поворотом дозатора. Однак, випорскується олія невдало; потрібно щільно підставляти ватяний диск або руку, щоб масло не пирснуло кудись у далечінь. Аромату майже немає.

Проблема цього засобу полягає в тому, що його неправильно позиціонують. Олія нібито розрахована для щоденного вмивання особи (тобто замінює умивання та засоби демакіяжу). Виробник пропонує вмивати обличчя олією та змивати теплою водою. На цьому все.

АЛЕ, гідрофільні олії містять емульгатори. Їх потрібно змивати гелем для вмивання (або подібними засобами).

Як не дивно, водою це масло не змивається повністю, залишається жирність та неприємні відчуття. Тому, я почала використовувати його як будь-яку гідрофільну оліюю, а не як рекомендує виробник:

1. Олією змиваю макіяж,

2. Видаляю бруд ватним диском або серветкою,

3. Змиваю залишки гелем для вмивання.

Таким чином, макіяж дійсно добре видаляється. Тільки дуже водостійкі текстури (типу лайнерів) потрібно довго терти і кілька разів наносити масло.

Для демакіяжу очей олія дуже не зручна, може залишати димку на очах. Витрата велика.

Результат загалом подобається, адже я купувала олію саме для демакіяжу. Але більше до вподоби кремові текстури, що не потребують додаткових моментальних дій.

_________

Масло для зняття макіяжу NaturalME для чутливої та сухої шкіри)

Олія для очищення шкіри, до якої є питання
Олія для очищення шкіри, до якої є питання
Олія для очищення шкіри, до якої є питання
Олія для очищення шкіри, до якої є питання