Фісташка

Улюблена туш з ефектом подовження вій. Вже не перша моя покупка. Виразні віі та легкість демакіяжу

Улюблена туш з ефектом подовження вій. Вже не перша моя покупка. Виразні віі та легкість демакіяжу
Улюблена туш з ефектом подовження вій. Вже не перша моя покупка. Виразні віі та легкість демакіяжу
Улюблена туш з ефектом подовження вій. Вже не перша моя покупка. Виразні віі та легкість демакіяжу

Тепер детальніше про цю малютку.

Зовнішній вигляд туші досить стандартний: чорний тюбик із золотою кришечкою. Щіточка має вигнуту форму, яку я дуже люблю. Вона має густі зубчики, що дозволяє рівномірно наносити туш і розчісувати вії. Майте на увазі що це абсолютно субʼєктивно і саме мені зручніше наносити продукт такою щіточкою.

Туш огортає вії в тонку оболонку, подовжує їх і трохи підкручує.

Мої натуральні вії не дуже довгі, кінці світлі і тому вони виглядають ще коротшими, але вони від природи трохи підкручені. Туш дає шикарне подовження як на мене.

На фото: перша частина віі без туші, далі Heimish і Maybelline (яку я доречі теж люблю)

Як бачите з фото термотуш краще подовжує віі, вони виглядають більш чорними та тавстими.

Протягом дня вона не осипається. Я беру її вже втретє і результат кожен раз шикарний. Вії не відчуваються важкими, ніяких неприємних відчуттів, подразнень і тд. Засихає швидко після нанесення.

Звичайно це вже не перевага в сучасних тушей а маст-хев, але хочу згадати що від дощу вона не тече і нікуди не дівається.

Тут одна з основних переваг (звичайно ж після ефекту подовження) це наскільки легко вона знімається. Просто намочити очі теплою водою кілька разів і ця оболонка почне злазити з вій. Виглядає як шматочками. Відходить швидко, без тертя. Я зазвичай знімаю макіяж гідрофільним маслом і потім звичайною пінкою. Я не концентруюсь на знятті саме туші бо вона злазить сама в процесі.

Загалом, ця туш стала однією з моїх улюблених, і я неодноразово купувала її та буду робити це ще багато разів. Я однозначно рекомендую її спробувати та переконатися в її чарівності.