Kizza

Мої розчарування 2023

Мої розчарування 2023

Отже вирішила Kizza зранку зробити собі красу. А пензлики через холод не висохли. Єдиний сухий був від Topface тому з нього і почнемо.

Це провал, як на дуофібру він має занадто довгий ворс, який замість того, щоб розподіляти кремові засоби тонкий шаром - просто їх розмазує. Ні з чим він не подружився,ні з тональними, ні з кремовим контуром. Особисто для мене це перший провал від Topface, а я цей бренд дуже поважаю за чудову якість і демократичні ціни. Тому посварились на Topface і пішли далі "давати на горіхи"1🤣

Про цей тон з піпеткою я вже писала не дуже файний відгук. Пройшов час, а з ним я так і не подружилась. Попередній мій відгук знаходиться туть: https://club.makeup.com.ua/post/2509/

А якщо його наносити дуофіброю від Topface - то вивчення нових слів вашим домочадцям забезпечено😅 Перший розмазує края рваними проміннями, а другий безсоромно швидко застигає. Тому довелось цей чудовий тандем змити з обличчя і нанести руками суміш Futurist та Double Wear. На цей тон в мене були колись дуже високі сподівання, але ні отримай і розпишись Kizza танці з бубнами🫠 Але пахне він дуже ніжно і приємно🥰

Як же я його любила, цей засіб для брів з фіброю. Робив пухнасті і об'ємні брови, робив це акуратно і без перебору. Але час йде, він став закінчуватись і став сильно "плямити". І треба вже з ним розпрощатись і не можу. Тут з категорії "пройшла любов - пора на спокій".🥲

Ех, я їй колись дуже раділа бо вона була хороша. Не класна, не топ за свої гроші, а просто хороша. Доречі мені в руки вона потрапила в боксі з Joko Blend. Я нею покористувалась раз 10 може трохи більше. Але зараз вона засохла. Це туш з найкоротшим терміном життя в моїй колекції. Вона кришиться на вході і виході аплікатора з туби. Сама упаковка приваблює бруд Тому їй я не змогла промалювати вії і виглядає дуже непрезентабельно. Тому у найближчих порожніх баночках я їй скажу бувай і на цьому буду сподіватись, що нічого від цього бренду мені не попадеться. Він дешевий, він український, але якось то там косячок, то тут. Мала від нього кілька продуктів. Як знайду свої дописи на цю тему - додам сюди: https://club.makeup.com.ua/post/1571/

В підсумок - від цього бренду я нічого більше купляти не буду.

Маю мініатюрну цієї туші, якою я користуюсь вже приблизно місяць "з хвостиком". Ну не можу я збагнути хайп навколо неї. Туш,як туш - просто промальовує все що є від природи і все. Вона не припіднімає, не надає об'єму. Вона не робить нічого ні хорошого ні поганого. Просто свої пофарбовані вії. Може мініатюра бракована? Але на вієсвотчах дівчат теж ніякого "вау" я не спостерігала. Короче 1247 гривень можна вкласти в щось більш макіяжно корисне. А не в цю туш) Щоб додати об'єму довелось по ній пройтись залишками мініатюри Estee Lauder Sumptuous Extreme.

Я щось прям ультимативно роздратована цими продуктами. І якщо у деяких брендів є поодинокі "провали" то деякі стабільно являються мені в страшних снах . потрапляють в список розчарувань, або "ніколи не куплю". То ж вже завтра будуть мої фаворити та товари які вибороли своє місце бути постійно бажаними. Я от думаю чи зробити список де косметичні продукти на які я сварилась стали в ланку з тими, які я хочу поповнити?

Безмежно гарна упаковка, мільйон задоволених власниць, підйомна ціна, чудові відгуки... І я пропала, і я повелась🥲

По часу носіння - мені його хватало години на дві, максимум три. Я його відчуваю на губах. Я відчуваю ненав'язливу солодкість коли його стираю. Це ок. Але чи ок, що в мене німіють хвилин на 20-30 губи? Чи ок, що на післясмаку він гіркуватий? А ще він "катається" по губах. Відтінок прекрасний - в мене 002 ICE. Але ж який він мені некомфортний. Скажіть дивно виходить, що я нахвалюю дискомфортно суперматові помади, а зворотній їм по сенсу блиск "зариваю"🤣🤣🤣 От зараз під час написання даного розділу сиджу в блисках Maybelline і Lancome і не можу визначитись який мені не подобається більше 🤣🤣🤣 Напевно Lancome бо він крім того що мені не подобається - Тай ще й дорожче в рази. А давайте і його сюди помістимо. Хай буде😅 (нажня губа Maybelline, верхня Lancome)

Всі продукти, що були перелічені мною можливо являються чиїмись фаворитами. Тут як кажуть на колір і смак фломастери всі різні😅 про помадне розчарування у вигляді незрозумілої псевдостійкої помади-тінта є допис і в мене і у wowmom, тому запрошую по картці товару почитати про цей неоднозначний продукт. https://club.makeup.com.ua/post/12157/ про цю помадку є підзаголовок і висновок)