M O N D ✨️

З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...

З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...

Про Brazilian Keratin Therapy писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/16404/, https://club.makeup.com.ua/post/16460/),

Мені потрібен був тільки шампунь, хоча з досвіду знаю, що для кращого результату варто використовувати разом із кондиціонером з тієї ж серії.

Баночки OGX однакові на 385 мл. Форма зручна навіть без дозатора, адже текстура шампуню не густа. Баночка виглядає стильно, займає небагато місця. При цьому шампунь повільно витрачається. Не містить силіконів та сульфатів.

Опис:

Унікальна формула на основі протеїнів кератину і олії арганії проникає глибоко у структуру волосся, насичуючи його вологою та необхідними живильними речовинами, активізує процеси регенерації, роблячи пасма гладенькими, слухняними та шовковистими. До того ж використання засобу дозволяє попередити появу посічених кінчиків, побороти себорею, зміцнити волосся та підвищити опірність до негативних зовнішніх впливів. Склад підходить для фарбованого, дуже сухого і ламкого волосся з січеними кінчиками.

Спосіб використання стандартний: нанесіть на вологе волосся і ретельно змийте

Головні переваги для мене: кератин та відсутність сульфатів.

Шампунь має приємний аромат та ніжну перламутрову текстуру. Очищає волосся добре, не обтяжуючи його.

У мене пористе волосся. Завдяки цьому шампуню можу хоч якось забути про пухнасте волосся. Звісно, трохи забирає об'єм. Не обтяжує, трохи розгладжує волосся.

Є легкий здоровий блиск після миття. Добре очищає шкіру голови.

Якось мала необережність нанести не тільки на шкіру голови, і волосся через два дні стало дуже сухим. Тому не рекомендую наносити на всю довжину.

Мити голову з ним потрібно трохи частіше: жирніє десь на півдня, інколи на день, раніше ніж зазвичай. Щодо ламкості волосся, змін не помітила.

Шампунь непоганий, але гадаю, підійде не всім.

_________

OGX Anti-Breakage Keratin Oil Shampoo

З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...
З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...
З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...
З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...
З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...
З ним забула про пухнасте волосся, але є АЛЕ...