Анастасія

Pixi Vitamin-C Brightening Toner

Pixi Vitamin-C Brightening Toner

Слава Україні!

Я не дуже прихильник платити за щось такі гроші, яких воно не вартує, але щось мені вдарило голову і я кинула в свою корзину цей продукт. Ще й не передумала потім, ну точно мало бути моє.

Виробник, мабуть, не до кінця визначився що воно таке, тому на етикетці написано і Тонік, і Тонер (але чуть нижче). Я не знаю, може я не грамотна і це одне й те саме, поправте мене в коментарях хто знає.

Я дуже люблю різні штуки для лиця з вітаміном С, і вітамін С любить мене, моя шкіра після нього просто щаслива. Для мене даний тонер працює на всі 100%, особливо в комбінації з гарньєрівським гелем з вітаміном С (зараз може в когось стався шок через те, що я поєдную тонер за дофіга грн і супер бюджетний кремчик від гарньєр, але повірте мені, комбінація дуже робоча). Лице стає сяючим, тон однорідний, колір лиця дуже свіжий та, як би це сказати...кольоровий?)) Шкіра стає дуже щасливою на вигляд, одним словом, і продукт виконує на мені все те, що наобіцяв виробник.

І хоча цей продукт мені подобається, я все таки маю бажання спробувати щось ще, коли він закінчиться)