Хаiт Маргарита

Косметичка для тривожного чемоданчика

Косметичка для тривожного чемоданчика

Ну, хто з українок в цьому році не збирав (і розбирав, і так по колу😵‍💫) тривожний чемоданчик?

Сьогодні хочу поділитися своїм баченням тривожної косметички, кодова назва - «базова косметичка для біженця».😎

1. Засоби для очищення шкіри.

Дівчата, без цього нікуди! 🤌🏻

Обов’язково - пінка чи гель для вмивання, засоби для демакіяжу( писала про це в попередньому дописі) та тонік. ❗️

Лайфхак, коли ви довго в дорозі і не маєте можливості повноцінно вмиватися: купіть собі міні-версію міцелярноі води від Bioderma (вона одна з найм’якіших і не висушує шкіру)

Протирайте нею обличчя, але потім обов‘язково зніміть цей коктейль тоніком.

☝🏻Ще я люблю в дорозі користуватися спреєм-містом, або термальною водою- це зручно, бо сумнівно-чистими руками лазити в крем та чіпати обличчя, я не полюбляю.

Але з термалкою це - опціонально і не обов’язково.

2. Засоби для зволоження.

База - це крем для обличчя та зволожуючий бальзам для губ. ❗️

Крем під очі, сироватки, маски - це додатковий і не обов’язковий стаф.

3. Консилер та(або) бб-крем.

Тут знову ж таки - опціонально.

Я, як володар синців під очима, якщо б довелось обирати між цими двома засобами, обрала б консилер. Бо його можна і під очі і легенько розтушувати по обличчю.

Дівчата, які не мають моїх проблем - їм достатньо тільки бб)

Але якщо розмір косметички дозволяє - беремо обидва продукти! 😌

4. Кремові multi-use продукти.

Я вважаю, що це - суперовий винахід людства! Одним продуктом і одним пальцем можна швидко натушувати собі мейкап на щічках, очах і вустах.

Хто не любить, можна пропустити очі, але на щоки та губи наносити обов’язково, бо бути свіженьким пиріжечком - це must-have 🥰

Такі засоби є у бренду Glossier, придивіться.

Ще багато таких засобів зараз з’являється у українських брендах косметики.

5. Стійкий, гелевий олівець для очей чорного або коричневого кольору.

Для світленьких дівчат - коричневий, для чорнооких, контрастних - чорний.

Таким олівцем можна зробити чітку стрілочку, промалювати міжвійку, або пробігтися тоненько по повіці біля вій і швидко розтушувати (це робить ефект більш виразного ока)

6. Олівець та(або) гель для брів

Тут ваш вибір залежить від густоти брів - якщо вони потребують заповнень та домальовок, беріть олівець.

Якщо вони густі від природи, можна взяти з собою тільки гель для вкладання брів (прозорий, або з кольором- хто який любить)

7. Туш для вій

Чорна або коричнева, хто яку любить ☺️⠀

З базового мінімального набору - це все. ✅

Але не можу пропустити і нічого не написати про наступний пункт.

8. Додаткова косметика за потребою.

До цього пункту я відношу:

- розсипчасту пудру для закріплення макіяжу, бо дівчата з масною шкірою навряд чи обійдуться без цього засобу.

- кремові тіні нейтральних кольорів - якщо не полюбляєте персикові або рожеві відтінки на повіці, як в multi-use засобах.

Зовсім не обов’язковий набір:

- хайлайтери

- помади

- сухі тіні

- підводки для очей

А що лежить у вашій тривожній косметичці? Що для вас must-have, а без чого ви легко обходитесь?

Діліться в коментарях, бо мені прям дуже цікаво позаглядати в чужі косметички, така от в мене проф.деформація 😅

P.S. У добірці додаю приклади найбільш універсальних продуктів, які підходять багатьом ;-)