Vikulyk

Masil 8 Seconds Salon Hair Mask. Маска для слухняного волосся

Masil 8 Seconds Salon Hair Mask. Маска для слухняного волосся

Ця маска мені сподобалась, взагалі люблю подібні штучки. Вона класно згладжує волосся, дещо прибирає волоски, які стирчать і обтяжує локони, помітила, що і волосся легше розчісується, при цьому об‘єм і густину не втрачає.

Ефект гладкості вже відчутно на стінках ванної, тому будьте дуже обережні.)))

Masil 8 Seconds Salon Hair Mask. Маска для слухняного волосся

Таку масочку потрібно розбавляти з водою, вона сама по собі досить рідка, але змішуючи з водою стає густіша і набуває білого відтінку.

Мені було незрозуміло чи вистачить її на два рази, я вилила весь вміст, але при використанні зрозуміла, що все таки, вона не настільки густа , як інші маски і її вистачить на 2 використання, тому решту суміші залила в баночку. Вона рідка і стікає, я підтримувала знизу цю ж тарілочку з маскою і навіть замовчувала кінчики.

Масочка має приємний фруктовий запах, мені нагадує виноград. Розмішувати її легко, грудочками не береться.

Тримала на волоссі хвилин 10, не 8 секунд)) думаю чим довше тим краще.

Висновок. Це чудовий продукт, ефект помітний зразу, така миттєва реконструкція мені сподобалась, тож рекомендую, особливо круто на якийсь вихід, коли хочеться мати красиву шевелюру.)

Якщо мініатюрки вистачає на 2 рази, то це виходить 14 грн на одне використання, тож ок)