Anna_feerie

Дарсонваль та чому він є не тільки у мене, а й у всіх родичів

Дарсонваль та чому він є не тільки у мене, а й у всіх родичів

Цей чудо-гаджет відчизняного виробника в мене дууууже давно. Купувала виключно для боротьби з висипаннями, та виявилось, що діапазон його можливостей набагато ширший.

Дарсонваль - то такий прилад, що генерує електричні імпульси означених частот та паралельно виробляє озон. Вчені досі не знають, як воно насправді працює (про що навіть в інструкції написали), але ефекти їм сподобалися, то ж прилад давно і успішно використовується 😆

Дарсонваль та чому він є не тільки у мене, а й у всіх родичів
Дарсонваль та чому він є не тільки у мене, а й у всіх родичів

Я використовую його для усування недоліків шкіри. Головне - гарно очистити обличчя, висушити, бо волога нам зовсім ні до чого)) Ще добре обробити епідерміс присушкою/Банеоцином/пудрою з чайним деревом (останній варіант для мене найкращий, пудра від A'pieu). Робити процедуру можна по шкірі або не торкаючись її (за пару міліметрів від обличчя). Мені звичніше торкатися електродом обличчя, тож роблю так.

Забула сказати: перед і після кожного використання обов'язково обробляю електрод перекисом водню/хлоргексидином.

Весь процес займає близько 10 хвилин, можна регулювати інтенсивність (її також видно та чутно, з'являється гучніший тріск та електрод яскравіше світиться). В результаті запалення проходять швидше, обличчя набуває більш однорідного відтінку, постане гояться краще. Іноді використовую курсом 10 днів, а частіше - як екстрену допомогу на випадок якоїсь неочікуваності на обличчі.

Чому я купила по Дарсонваль всім своїм рідним? Тому що він показав свою ефективність також у випадках:

- лор-захворювань (гайморит)

- травм (забиття, гематома, старі спортивні травми коліна)

- варикозного розширення вен (звісно, серйозну стадію прилад не вилікує, проте здатен зменшити больові відчуття та покращувати кровообіг).

Тож, для мене цей девайс є невід'ємною частиною б'юті (і не тільки) процедур!)