O’Ostah

Twilly: імбірно-квітковий мікс

Twilly: імбірно-квітковий мікс

Я палко кохаю парфумерію Hermes, особливо унісексові композиції. Та Twilly - кардинально інший аромат. Квітковий, жіночний, глянцевий. Із настанням осені рука все частіше тягнеться до цього «еліксиру гарного настрою»… Обожнюю кожним рецептором!

Парфуми присвячені культовій візитівці Дому - строкатому шовковому шарфику, яким повʼязуют аксесуари бренду ще з 1930-х років. Маленька різнобарвна копія прикрашає капелюшок мого флакончика 30 мл.

Початкова нота: Імбир

Нота серця: Тубероза

Кінцева нота: Сандал

Також присутні другорядні акорди, такі як цитруси, білі квіти та ваніль.

Для дівчат, які обожнюють туберозу. Уявіть: ви вдягнули тепле кашемірове пальто, яке ще пахне пудровими парфумами з минулого року. У вас чудовий настрій, ви поспішаєте на побачення… Зупиняєтесь, щоб дістати із сумочки лимонно-імбирні льодяники, закидаєте один до рота… І вже зовсім близько від вас коханий, з величезним оберемком екзотичних білих квітів.

Згадки про вікову аудиторію парфумів або сундуки я вважаю недоречними. Це стосується не тільки Твіллі, а й усіх інших ароматів.

Герой мого відгуку точно сучасний, інтелігентний та підійде усім дівчатам із гарним смаком. Так, тут є пудра. Так, тут багато сандалу. Але відколи вони стали несучасними? Вічна класика, не інакше!

Я вперто ігнорую всі фланкери Твіллі) Перше кохання так і залишилось справжнім🧡