Хаiт Маргарита

Що по бровам? Тренди 2023-го року.

Що по бровам? Тренди  2023-го року.

Я обожнюю працювати з бровами і роблю це дуже давно.

Напевно, всі погодяться, що останні роки був справжній бум на брови. Можна судити хоча б по тому скільки косметичних продуктів з’явилось на ринку!

Брови були акцентними, бездоганно вкладеними, домінуючими, старанно профарбованими.

Але вічно це продовжуватись не могло- мода і час невблаганні. Тому очевидно, що цей тренд повинен покинути нас.

Але що ж прийшло натомість?

На подіуми сезону 2022-2023 зійшов ефект Джоконди: коли брови вибілюються та начебто зчезають з обличчя.🙂

Але що робити тим, хто старанно відрощував свої брови кілька років і не хоче прощатися з ними?🤔

Моя порада: не психуйте!😅

Давайте просто залишимо все як є, але трохи змінимо підхід до фарбування та укладки😉

Чому так?

Зараз поясню.😌

Мода - це завжди відображення того, що відбувається у світі. Зараз ми відчуваємо нехилу турбулентність, тому головним довгограючим трендом - є свобода.

Свобода самовираження.

Свобода слова.

Свобода бути собою.

Те, за що наша країна, саме зараз, бореться.💛💙

Тому, повертаючись до нашої теми- носіть такі брови, які подобаються саме вам! Відрощуйте, вищипуйте, вибілюйте, вибривайте, ліпіть стрази.

Робіть все, що дозволяє ваша фантазія. Творіть!

Проте, якщо ви не поціновувачка експериментів, то класика жанру зараз - це доглянуті, легкі, красиво вичісані натуральні брови.

Єдине, про що не можу не сказати насамкінець - це антитренди.

Вже НЕ ❌ МОДНО - чіткі, активні, графічні брови. Ламіновані та приклеєні до черепушки брови - теж залишаємо в минулому👌🏻

Тож, зичу вам вдалих експериментів!🫶🏻

І якщо залишилися хоч якісь питання- пишіть у коментарях 😘