BELENKAYA

MARÊVE «Cappuccino Freddo»

MARÊVE «Cappuccino Freddo»

Ситуація змінилась після зустрічі із продукцією Mareve, адже не маючи ніяких очікувань, я отримала все, що хотіла :)

  • кожен раз, коли до мене приходять гості, неодмінно питають, що це за аромат :)
  • ноти кави не банальні, в міру солодкі, зігріваючі і затишні. Приблизно такий запах я відчуваю в улюбленій кав’ярні, де завжди присутня свіжа випічка та кавові напої;
  • стильний мінімалістичний флакон, який зроблений зі скла. Чорна матова наліпка теж дуже сподобалась, так званий «clean look» на максималках. Дизайн ароматичного спрею був для мене дуже важливим фактором;
  • дозатор має дрібне, майже невагоме розпилення. Не плюється і створює об’ємну ароматичну хмаринку. Я не побоялася розпилювати на улюблений світлий диван — не залишає слідів та вологи, лише приємний аромат;
  • стійкість на висоті! На тканинах тримається декілька днів, а в приміщенні — кілька годин;
  • ну дуже приємна ціна. Завдяки цьому, можна сміливо експериментувати та придбати декілька різних ароматів для спальні/кухні/ванної кімнати;
  • не викликав алергії у мене чи у домашньої тварини, а отже склад є безпечним;
  • український виробник! Підтримувати своїх — ван лав <з

Капучіно тепер хочеться часто і багато :)

Тепер я хочу спробувати більше продуктів від Mareve, тому незабаром буду тестувати свічки або аромадифузори.